Battlefield 2042 Hazard Zone w becie gry? Insider rzuca garścią informacji

gry - Battlefield 2042 - żołnierz na tle zglitchowanej grafiki - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Tom Henderson podzielił się garścią informacji na temat Hazard Zone – jednego z trybów gry Battlefield 2042. Świeże tweety insidera dają nowe światło na to, co możemy znaleźć wszyscy po premierze w produkcji.

Na ten moment Electronic Arts podzieliło się informacjami na temat dwóch z trzech trybów z najnowszego BF-a. All-Out Warfare (wielkie bitwy z dynamicznymi wydarzeniami podczas rozgrywki) oraz Portal (mecze z programowalnymi przez graczy zasadami). Nie wiadomo za wiele na temat Hazard Zone, choć Tom Henderson opublikował dziś kilka postów na jego temat na Twitterze. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje, które z nich wyciągnąłem:

  • Henderson dowiedział się o istnieniu zarówno „Hazard Zone” i „Hazard Zone Small”. Według niego to drugie może dotyczyć po prostu wydania gry na old-geny, gdzie mecze będą się toczyć na mniejszych terenach oraz w dwa razy mniejszych składach niż na PC/PS5/Xbox Series X|S.
  • Trzeci tryb jest opisany jako „rajd napędzany przez oddział”.
  • W Battlefield 2042 pojawią się 3 osiągnięcia związane z HZ:
    – Udana ekstrakcja z 50 dyskami danych w Hazard Zone,
    – Udana ekstrakcja 25 razy w Hazard Zone,
    – Udana ekstrakcja w Hazard Zone bez śmierci kogokolwiek z drużyny.
  • Najpewniej Hazard Zone nie posiada map dedykowanych tylko temu trybowi. Według Toma zagramy tam na Orbital i Discarded, z czego ta druga powinna być dostępna w becie gry.

Szczególnie zastanawia mnie, jak się ma sprawa informacji z ostatniego punktu. Omawiany w newsie tryb nie dostał jeszcze swojego trailera. Słowa insidera można interpretować na dwa sposoby – albo Hazard Zone będzie dostępne z mapą Discarded w trybie beta, albo sprawa dotyczy po prostu samej mapy w All-Out Warfare. Jeśli jednak to pierwszy scenariusz się sprawdzi, na dniach do sieci powinien trafić nowy trailer.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie