Promocje dnia – zniżki na gry konsolowe, akcesoria i sprzęt dla graczy, a także oferty na Xbox Series X

Promocje dnia – zniżki na gry konsolowe, akcesoria i sprzęt dla graczy, a także oferty na Xbox Series X
Newsy

Dzisiejsze zniżki zdominowały oferty na tańsze gry konsolowe, jak i sprzęt dla graczy. Znajdziecie oferty na myszki, kontrolery i headsety. Do tego wszystkiego przegląd zestawów z Xbox Series X.

Z naszym zakupowym poradnikiem nie przepłacicie! Szczególnie gdy mówimy o poszukiwaniu kolejnych, świetnych gier do przejścia czy akcesoriów. Wszyscy, którzy szukają fajnych zestawów z XSX również znajdą coś dla siebie.

Tańsze gry na konsole – m.in. Cyberpunk 2077 i The Last of Us Part II

Nie oszukujmy się, że RDR 2 i TLoU 2 są naprawdę świetnymi produkcjami, które dostarczą nam wielu godzin wciągającej rozrywki. Przyjemność z nich będzie jeszcze większa ze świadomością zaoszczędzenia pieniędzy! W RTV Euro AGD wystartowała promocja na tytuły na konsole.

Tańsze akcesoria dla graczy

Ponownie zaglądamy do RTV Euro AGD, gdzie wystartował festiwal „Dni Żółtych Cen”. Znajdziemy tam sporo peryferiów dla graczy jak choćby kontrolery czy headsety oraz myszki. Pamiętajcie jednak, że pula kodów jest mocno ograniczona.

Zestawy z Xbox Series X od 2599 zł

Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem nowej konsoli od Microsoftu, mamy coś dla Was. Od 2599 zł zaczynają się ceny XSX wraz z Far Cry 6 w różnych, polskich sklepach. Jeżeli zdecydujemy się nieco dopłacić, dostaniemy dodatkowy pad.

Mamy nadzieję, że wybraliście coś dla siebie. Jeżeli nie – zernikjcie poniżej na listę wszystkich dzisiejszych promocji:

Przypominamy także o regularnym odwiedzaniu naszego działu „Promocje„. Codziennie znajdujemy dla Was nowe oferty.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie