Nowe Ghost Recon wyciekło przed pokazem. Poznaliśmy tytuł gry

Ghost Recon Wildlands - grafika
Newsy

W sieci pojawił się przeciek ujawniający nową produkcję Ubisoftu, czyli Ghost Recon Frontline. Gra powinna zostać zapowiedziana jeszcze dziś wieczorem.

Przeciek pojawił się na forum Reddit i najpewniej pochodzi z oficjalnej aplikacji Ubisoftu. Ktoś przypadkiem udostępnił zaproszenie do zamkniętych testów gry jeszcze przed dzisiejszą konferencją Ubisoftu. Możliwe, że zapisy do testów Frontline będą dostępne już dzisiejszego wieczora. Musimy jednak poczekać na oficjalne ogłoszenie wydawcy. Najpewniej przy okazji zobaczymy też parę materiałów z gry lub zwiastun.

Ghost Recon Frontline - przeciek
Źródło: Reddit

Na tym konkrety na temat gry się niestety kończą. Warto jednak zwrócić uwagę na szczegóły powyższej grafiki. Obecność helikoptera, pionowzlotu oraz flary sugerują, że Ghost Recon Frontline może być grą battle-royale lub wariację na temat tego trybu. Patrząc na ostatnie produkcje Ubi, nie zdziwiłbym się.

Sam deweloper nie nazywa też dzisiejszej zapowiedzi nową odsłoną serii, a „nowym projektem Ghost Recon”. Oznacza to, że Frontline nie musi być pełnoprawną częścią cyklu, a jedynie małym skokiem w bok. To jednak tylko moje przypuszczenia i wszystko się może jeszcze wydarzyć.

Gra powinna zostać oficjalnie zapowiedziana już dziś o godzinie 19:00.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie