Crysis Remastered Trilogy przygotowuje graczy na premierę nowym, wybuchowym zwiastunem

crysis remastered trilogy
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Crysis Remastered Trilogy zadebiutuje już w tym miesiącu. Z tej okazji dostaliśmy premierowy zwiastun z fragmentami gameplayu.

Crytek podzielił się nowym zwiastunem przedstawiającym w akcji każdą część świetnej serii strzelanek science fiction. Odświeżone Crysis, Crysis 2 i Crysis 3 zostaną wydane w zbiorczym pakiecie.

Crysis Remastered Trilogy w akcji na zwiastunie

Niemiecki deweloper pokazał nowy zwiastun kolekcji odświeżonych gier, który możecie obejrzeć poniżej. Seria dała się zapamiętać jako „gry z najpiękniejszą grafików swoich czasów”, ale, jak się okazuje, mogą one wyglądać jeszcze lepiej.

W tym przypadku muszę jednak uwierzyć Crytekowi na słowo. Zwiastun z elementami gameplayu nie pokazuje niestety za wiele, bo skupia się de facto na akcji. Studio zadbało o odświeżone tekstury, poprawione efekty wizualne i lifting cieni i światła. Wersje na konsole nowej generacji będzie również wspierać rozdzielczość do 4K i 60 fps. Na pokazanym materiale nie jest to aż tak zauważalne, więc najlepiej zerknąć na porównania graficzne już teraz dostępne w internecie.

Crysis Remastered Trilogy zadebiutuje 15 października na PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz Xbox Series X|S i PS5. W przypadku PC mówimy wyłącznie o dystrybucji za pomocą Epic Games Store. Spodziewamy się, że jest to czasowa wyłączność i w przyszłym roku kolekcja powinna ukazać się na Steam.

Warto zauważyć, że wersja na PC wspiera Ray Tracing i (najpewniej) DLSS. Crytek chwali się, że wszystkie trzy gry kupimy w pakiecie za cenę dwóch (49,99 USD). Każdy z tytułów będzie można również nabyć osobno.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie