House of the Dragon - kadr

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Prequel Gry o tron na zwiastunie. Zobaczcie House of the Dragon w akcji

HBO wreszcie podzieliło się zwiastunem wyczekiwanego House of the Dragon. Widowisko zaprezentuje wydarzenia sprzed serialowej Gry o tron.

Trailer jest króciutki, ale dobrze wskazuje, czego możemy się spodziewać. Czuć tutaj klimat uwielbianej przez widzów i czytelników z całego świata sagi, a ci bardziej spostrzegawczy fani z pewnością zauważą liczne ciekawostki i smaczki dla miłośników uniwersum.

Akcję serialu osadzono na 300 lat przed wydarzeniami znanymi z adaptacji Gry o tron. Za reżyserię odpowiadają: Miguel Sapochnik, Greta V. Patel, Clare Kilner i Greg Yaitanes. Przy scenariuszu pomagał sam George R. R. Martin.

Znamy również część aktorów, których ujrzymy w serialu. Na ekranach ujrzymy między innymi Olivię Cook, Matta Smitha, Ryana Corr, Davida Horovitcha i Paddy’ego Considine’a. Jeśli jesteście fanami świata wykreowanego przez George’a R. R. Martina i chcecie poczytać o postaciach, które ujrzymy w serialu, sporo informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Serial zadebiutuje w 2022 roku na platformie HBO Max. Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale powinna ona zostać ujawniona już niedługo. House of the Dragon nie powinno być bardzo daleko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się