Prequel Gry o tron na zwiastunie. Zobaczcie House of the Dragon w akcji

House of the Dragon - kadr
Filmy i seriale

HBO wreszcie podzieliło się zwiastunem wyczekiwanego House of the Dragon. Widowisko zaprezentuje wydarzenia sprzed serialowej Gry o tron.

Trailer jest króciutki, ale dobrze wskazuje, czego możemy się spodziewać. Czuć tutaj klimat uwielbianej przez widzów i czytelników z całego świata sagi, a ci bardziej spostrzegawczy fani z pewnością zauważą liczne ciekawostki i smaczki dla miłośników uniwersum.

Akcję serialu osadzono na 300 lat przed wydarzeniami znanymi z adaptacji Gry o tron. Za reżyserię odpowiadają: Miguel Sapochnik, Greta V. Patel, Clare Kilner i Greg Yaitanes. Przy scenariuszu pomagał sam George R. R. Martin.

Znamy również część aktorów, których ujrzymy w serialu. Na ekranach ujrzymy między innymi Olivię Cook, Matta Smitha, Ryana Corr, Davida Horovitcha i Paddy’ego Considine’a. Jeśli jesteście fanami świata wykreowanego przez George’a R. R. Martina i chcecie poczytać o postaciach, które ujrzymy w serialu, sporo informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Serial zadebiutuje w 2022 roku na platformie HBO Max. Niestety, nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale powinna ona zostać ujawniona już niedługo. House of the Dragon nie powinno być bardzo daleko.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie