Pre-load bety Battlefielda 2042 wystartował. Ściągajcie grę, bo możecie się nie wyrobić

Battlefield 2042 - inżynier jedzie czołgiem na wrogów
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Beta Battlefield 2042 odbędzie się niedługo. W związku z tym, że nie każdy posiada internet pozwalający w krótkim okresie czasu pobrać grę, udostępniono pliki jeszcze przed startem okresu testowego.

Od dziś, od godziny 9:00 trwa pre-load nowego Battlefielda. Siadajcie do swoich PC-tów lub konsol i nastawcie ściąganie plików na dyski, aby rozpocząć rozgrywkę jak najszybciej. Niektórym radzę się pospieszyć, ponieważ po instalacji będziecie mieli od 16,5 do zajmuje 19 GB mniej – informuje PlayStation Game Size na Twitterze. Bierzcie jednak pod uwagę, że według rekomendowanej specyfikacji komputera w becie będziecie potrzebować około 100 GB po instalacji. W związku z tym rekomenduję też sprawdzić w pierwszej kolejności, czy jeszcze posiadacie tyle miejsca. Dla niektórych pewnie skończy się sprzątaniem lub przerzucaniem gier w inne miejsca.

Przypominam, że w pierwszej kolejności zagrają osoby, które zakupiły grę Battlefield 2042 w przedsprzedaży lub są członkami subskrypcji EA Play. Jeśli spełniacie któryś z tych warunków, zagracie od 6 do 7 października. Otwarty okres testowy odbędzie się w dniach 8-9 października.

Warto mieć na uwadze jeszcze to, że jeśli chcecie zmierzyć się na Polu Bitwy w 2042 roku wraz ze swoimi znajomymi, możecie mieć niemałe utrudnienia. Wszystko zależy od tego, czy będziecie korzystać z tej samej platformy. W przeciwnym razie w najbliższych dniach nie zagracie razem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie