Assassin's Creed Valhalla - wikingowie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Cred Valhalla przygotowuje się do darmowego DLC z nową aktualizacją

Do Assassin’s Cred Valhalla zawita dziś aktualizacja 1.3.2. Patch będzie dostępny już dziś po południu i trochę pozmienia w hicie Ubisoftu.

Po pierwsze, patch wprowadza do gry wsparcie dla darmowego dodatku – Discovery Tour: Viking Age. Pozwoli on na zwiedzanie świata gry i poznawanie ciekawostek historycznych bez angażowania się w walkę i inne, standardowe aktywności. Premiera DLC zaplanowana jest na 19 października, więc musimy na nie jeszcze trochę poczekać.

Nowa aktualizacja Assassin’s Cred Valhalla wprowadza również nowości dla graczy z Google Stadia. Od teraz możecie wybrać między dwoma trybami graficznymi. Pierwszy z nich pozwala na utrzymanie 60 klatek na sekundę, a drugi skupia się na jak najpiękniejszej oprawie. Opcji nie ma więc zbyt wielu, ale przydadzą się one graczom korzystającym z gamingowej chmury Google.

Poprawiono także kilkadziesiąt błędów i niedoróbek. Poprawki dotyczą zarówno podstawowej wersji gry, jak i wydanych do tej pory rozszerzeń. Pełną listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Rozmiary aktualizacji na każdej z platform:

  • PC – 20.42 GB
  • PlayStation 4 – 10.84 GB
  • PlayStation 5 – 8.54 GB
  • Xbox One – 19.4 GB
  • Xbox Series X i S – 24.09 GB

Aktualizacja 1.3.2 trafi do graczy dziś, 5 października, po godzinie 14:00 czasu polskiego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się