Śmiejący się Antón Castillo, logo State of Play, Tommy z nowego GTA Trilogy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – dziś State of Play, hejtowanie postaci z nowego GTA i prześmiewcze maile z Far Cry 6

Dziś o godzinie 23:00 na Twitchu oraz kanale YouTube odbędzie się niedawno zapowiedziane State of Play, czyli pokaz nowości na konsole PlayStation. Oglądajcie z nami transmisję dzięki poniższemu oknu. Ten tekst po prezentacji zostanie zaktualizowany o nowe treści.

Gracze po odłożeniu w kąt Far Cry 6 otrzymują prześmiewcze maile prosto od Ubisoftu. Z ich treści wynika, że antagonista gry nabija się z nich, ponieważ pozwolili mu panować nad wyspą Yara.

Część graczy krytykuje w obraźliwy sposób postać Tommy’ego z GTA The Trilogy The Definitive Edition. Nie odpowiada im lekko zmieniony model bohatera, przez który „wygląda na grubszego”. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej. Przeczytaliście już wszystko?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%