Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. PlayStation poleca 3 różności

Nowe gry na PS4 i PS5 - Riders Republic
PS4 PS5

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia to gratka dla fanów najróżniejszych gatunków. Zobaczcie, jakie trzy rekomendacje przygotowało dla Was samo PlayStation.

Choć można było się spodziewać w związku ze zbliżającym się Halloween, że wszystkie gry w tegotygodniowym wideo opierać się będą na horrorowym klimacie, jednak tak nie jest. Znajdzie się coś dla fanów Marvela i kosmicznych podróży, nieco starszych produkcji w odnowionym wydaniu oraz produkcja w sam raz dla miłośników sportów ekstremalnych.

Riders Republic (PS4, PS5 – 28 października) to najnowsza produkcja Ubisoftu, w której macie możliwość wraz z innymi graczami uprawiać wiele najróżniejszych dyscyplin sportowych nieco bardziej narażających życie. Wszystko z powodu niesamowicie szybkiego poruszania się na rowerach, snowboardach, nartach, a nawet w wingsuitach.

Marvel’s Guardians of the Galaxy (PS4, PS5 – 26 października) to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów przez graczy lubujących się w świecie kojarzonym m.in. ze Spider-Manem. Wcielcie się w Star-Lorda i pokierujcie resztą Strażników Galaktyki, aby uratować świat.

Project Zero: Maiden of Black Water (PS4, PS5 – 28 października) to port nieco starszego (kiedyś) exclusive’a konsoli Wii U. Odkryjcie tajemnice gór Hikayama jako trójka bohaterów wyposażonych w camerę obscura. Każda z postaci ma inne powody, by udać się do tego nawiedzonego miejsca, ale czy uda im się osiągnąć ich upragnione cele? Przekonajcie się podczas ogrywania produkcji.

A Wam jak się podobają nowe gry tego tygodnia? Któraś dołączy lub dołączyła już do Waszych bibliotek? Warto też rzucić oko na premiery z pozostałych platform. Tekst im poświęcony znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie