PS Plus na listopad 2021 wyciekło do sieci. Nie jest źle! [AKTUALIZACJA]

PS Plus listopad 2021 - logo i kontrolery dualsense
PS4 PS5

Do sieci wyciekła oferta PS Plus na listopad 2021. Gracze mogą zgarnąć kilka bardzo ciekawych gier, w tym jedną na PS VR.

AKTUALIZACJA

Podczas State of Play PlayStation potwierdziło pojawienie się First Class Trouble (PS4 i PS5) w listopadowej ofercie Plusa. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Dalszy ciąg newsa sprzed aktualizacji.

Autorem przecieku jest bilibili-kun, który ujawnił w ciągu ostatnich paru miesięcy praktycznie wszystkie oferty na chwilę przed ich ogłoszeniem. Możemy być więc prawie pewni, że poniższy zestaw jest tym, który zgarniemy w PS Plus na listopad 2021.

Oto gry, które ujawnił znany informator na portalu Dealabs:

  • The Walking Dead: Saints & Sinners (Playstation VR)
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
  • First Class Trouble (PS5 i PS4)
  • Knockout City (PS5 i PS4)

Co ciekawe, w powyższym przecieku widzimy tylko jedną grę na PS VR. Sony zaznaczało, że Plusowicze otrzymają trzy tytuły na gogle wirtualnej rzeczywistości. Możliwe więc, że pozostałe dwie produkcje zgarniemy w późniejszych tygodniach listopada.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to remaster troszkę niedocenionej gry RPG, która zdobyła jednak grono oddanych fanów. To chyba najmocniejszy tytuł z całej oferty i mnie osobiście cieszy najbardziej.

First Class Trouble jest tytułem imprezowym, który w swoich założeniach przypomina troszeczkę Among Us. Gracze muszą przetrwać w nim pewną katastrofę, a w okolicy czai się zdrajca.

Knockout City to produkcja, która ukazała się dość niedawno. Jeśli marzył Wam się kiedyś zbijak w wersji tytułu multiplayer, gra ta spełni Wasze oczekiwania.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie