Pierwsza gra ze State of Play ujawniona. Sony pokaże tytuł, o którym długo było cicho

PlayStation - pokaz gier
PS4 PS5

PlayStation ogłosiło, która gra z całą pewnością pojawi się na najnowszym State of Play. Będzie to tytuł, o którym nie słyszeliśmy od dawna.

AKTUALIZACJA: W tym miejscu znajdziecie pełne podsumowanie State of Play.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji.

Mowa rzecz jasna o Little Devil Inside. Gra ta podbiła serca wielu graczy przy okazji zapowiedzi, ale dawno nie uraczono nas żadnym zwiastunem czy nawet małym teaserem. Twórcy zdecydowali się zamilknąć na parę miesięcy i trudno ich za to winić – każdy ma prawo rozwijać swój projekt w absolutnej ciszy. Choć nie dziwię się, że niektórzy zaczynali się martwić.

Little Devil Inside będzie więc jedną z gier, które PlayStation pokaże na State of Play. Dodatkowo mamy zobaczyć parę innych produkcji od studiów będących partnerami Sony, ale jednocześnie niebędących częścią PlayStation Studios.

Prezentacja nowości PlayStation odbędzie się już dziś, 27 października o godzinie 23:00 czasu polskiego. Całość potrwa około 20 minut, więc spodziewałbym się, że zobaczymy około 7 zwiastunów i/lub aktualizacji dotyczących gier zmierzających na konsole Sony.

Poza Little Devil Inside, trudno jednoznacznie stwierdzić, które tytuły zostaną pokazane. Jednak Sony mogło samo to zasugerować – więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie