multiversus
0 komentarzy

Darmowe Multiversus ma umożliwić walkę Kudłatego z Gandalfem. Przecieki o nowej grze Warner Bros.

Ostatnio popularne są wszelkiego rodzaju crossoverowe bijatyki. Warner Bros. może szykować swoją, o tytule Multiversus. Dzięki niej Kudłaty ze Scooby-Doo stanie do walki z Gandalfem. Co, proszę?

Tak, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, nowa pozycja od wytwórni Warner Bros. może okazać się miksem, na który nawet nie wiedzieliśmy, że czekamy.

Multiversus, czyli wojna postaci ze stajni Warner Bros.

W internecie zaczęły pojawiać się przesłanki o nowej pozycji, jaką rzekomo szykować mają deweloperzy z NetherRealm Studios. Stworzyli oni takie hity jak Injusitce czy seria Mortal Kombat. Niedługo później redaktor serwisu Venture Beat potwierdził te plotki. Wskazał jednocześnie, że w prace nie są wcale zaangażowani twórcy jednej z najbardziej brutalnych bijatyk.

WB Interactive rzekomo przeprowadziło już pierwsze testy produkcji znanej jako Multiversus. Ma to być tworzona niskim kosztem bijatyka opierającą się na koncepcji crossovera różnych marek. Coś jak Nicelodeon All-Star Brawl, ale z Batmanem, Kudłatym ze Scooby-Doo, Gandalfem, Mad Maxem, Tomem & Jerrym oraz innymi postaciami ze stajni WB.

Niski budżet nie jawi się jako problem – w tym gatunku da się przecież zrobić świetne produkcje nawet w formie „indyków”. Co ciekawe, wydawca rozważa, aby gra dostępna była w formie free-to-play, czyli kompletnie za darmo. Tym bardziej że logicznym wydawałoby się udostępnianie nowych postaci w formie płatnych DLC. Na więcej informacji na temat ciekawie zapowiadającej się produkcji musimy jednak poczekać. Warto wspomnieć, że w internecie można przejrzeć stosowny znak handlowy, zarejestrowany zapewne z myślą o opisywanej tu produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%