Saints Row - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

W Saints Row w przerwie od przejmowania terytoriów będziemy cykać fotki niczym turysta

W sieci pojawiły się szczegóły niektórych aktywności pobocznych z nowego Saints Row. Gracze będą mogli przejmować terytoria wrogich gangów, ale to tylko część zabawy.

Dziennikarze z Game Informer mieli okazję już zapoznać się z grą i udostępnili informacje na temat tego, w co zaangażujemy się w grze poza główną historią. Jak już wspominałem, powróci przejmowanie terytoriów, które zapewni nam i członkom naszego gangu bezpieczeństwo. Choć jest to klimatyczna zabawa, miejmy nadzieję, że obejdzie się bez przymusu ciągłej obrony dzielnic.

W przerwie od strzelania i mordowania znajdzie się też miejsce na bardziej przyziemne aktywności. Gracze będą mogli zwiedzać Santo Ileso i robić zdjęcia najważniejszych miejscówek oraz punktów orientacyjnych. Możliwe do sfotografowania ciekawostki będą najpewniej służyć za swoiste znajdźki. Otworzymy nawet własny biznes, który będzie przykrywką dla działalności przestępczej. W Saints Row pojawią się także wyścigi uliczne oraz offroadowe.

Oczywiście to tylko niektóre z zadań, które przyjdzie nam wykonywać w świecie gry poza misjami fabularnymi. Tytuł rzekomo będzie dość spory, więc nie zdziwię się, jeśli twórcy szykują całą masę pobocznych rzeczy do zrobienia. Pozostaje czekać na kolejne informacje o grze.

Produkcja ma zadebiutować 25 lutego 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%