Gran Turismo 7 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Gran Turismo 7 może pochwalić się ogromną liczbą samochodów

Premiera Gran Turismo 7 już za kilka miesięcy i przyszła pora na pochwalenie się tym, ile samochodów znajdziemy w grze. Fani kolekcjonowania pojazdów będą wniebowzięci.

W GT7 znajdziemy konkretnie ponad 400 różnych samochodów. Wśród nich znajdą się najpopularniejsze modele, ale też wyjątkowo rzadkie i często niespotykane już egzemplarze. Fani motoryzacji powinni być zadowoleni.

Gran Turismo 7 zawiera najnowocześniejsze modele w jakości PS5, ale to, co czyni GT7 wyjątkowym, to nie tylko wysoka jakość. To także ogromna liczba modeli samochodów, jakie zawiera. W grze znajduje się ponad 400 samochodów. W GT7 znalazło się wiele z najbardziej fascynujących samochodów z historii motoryzacji.

– powiedział szef Polyphony Digital, Kazunori Yamauchi

PlayStation opublikowało też zupełnie nowy zwiastun gry. Szef Polyphony Digital opowiada w nim o dostępnych w grze samochodach. Dodatkowo w materiale przewija się parę fragmentów nagranych na silniku Gran Turismo 7. Jest na czym zawiesić oko, choć nie uświadczycie tu bardziej konkretnych fragmentów rozgrywki. Kolejne pokazy GT7 są najpewniej już w drodze i jestem przekonany, że przed premierą ujrzymy jeszcze gameplay.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%