Gran Turismo 7 może pochwalić się ogromną liczbą samochodów

Gran Turismo 7 - grafika
PS4 PS5

Premiera Gran Turismo 7 już za kilka miesięcy i przyszła pora na pochwalenie się tym, ile samochodów znajdziemy w grze. Fani kolekcjonowania pojazdów będą wniebowzięci.

W GT7 znajdziemy konkretnie ponad 400 różnych samochodów. Wśród nich znajdą się najpopularniejsze modele, ale też wyjątkowo rzadkie i często niespotykane już egzemplarze. Fani motoryzacji powinni być zadowoleni.

Gran Turismo 7 zawiera najnowocześniejsze modele w jakości PS5, ale to, co czyni GT7 wyjątkowym, to nie tylko wysoka jakość. To także ogromna liczba modeli samochodów, jakie zawiera. W grze znajduje się ponad 400 samochodów. W GT7 znalazło się wiele z najbardziej fascynujących samochodów z historii motoryzacji.

– powiedział szef Polyphony Digital, Kazunori Yamauchi

PlayStation opublikowało też zupełnie nowy zwiastun gry. Szef Polyphony Digital opowiada w nim o dostępnych w grze samochodach. Dodatkowo w materiale przewija się parę fragmentów nagranych na silniku Gran Turismo 7. Jest na czym zawiesić oko, choć nie uświadczycie tu bardziej konkretnych fragmentów rozgrywki. Kolejne pokazy GT7 są najpewniej już w drodze i jestem przekonany, że przed premierą ujrzymy jeszcze gameplay.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie