Little Devil Inside - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Little Devil Inside na nowym gameplay’u. To może być cichy hit 2022 roku

Zgodnie z obietnicą, PlayStation zaprezentowało nowy gameplay z Little Devil Inside. Minimalistyczny tytuł zapowiada się wyjątkowo dobrze.

Świeżutki materiał prezentuje nowe fragmenty rozgrywki. Możemy rzucić okiem na eksplorację, podróżowanie po świecie, walkę i zarządzanie ekwipunkiem. Dodatkowo zaprezentowano parę wątków fabularnych. Tytułowi Neonstream nie da się odmówić klimatu i uroku.

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy jest baśniowy i bardzo nietypowy świat przedstawiony. Little Devil Inside prezentuje się bardzo oryginalnie i bez strachu żongluje stylistyką oraz bawi się perspektywą. Choć zdecydowanie nie będzie to tytuł dla każdego, osobiście czekam jak zły. O tej produkcji może być naprawdę głośno, kiedy wreszcie trafi na rynek.

Niestety, nadal nie poznaliśmy jednak daty premiery. Materiał pokazuje jedynie, że debiutu należy spodziewać się w 2022 roku. A kiedy dokładnie? Na konkret musimy jeszcze troszkę poczekać. Szkoda, bo na ujawnienie terminu wydania tej gry czekamy już dość długo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 68 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%