PS Now - listopad 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Część oferty PS Now na listopad 2021 w przecieku. Dwie świetne gry w zestawie

W sieci pojawił się wiarygodny przeciek oferty PS Now listopad 2021. Gracze mają otrzymać przynajmniej dwie świetne produkcje, a to najpewniej jeszcze nie koniec.

Za ujawnienie części zestawu odpowiada bilibili-kun, czyli informator który regularnie ujawnia oferty PlayStation Plus. Wzmianka o najnowszym PS Now pojawiła się w komentarzach do przecieku PS Plus na listopad 2021.

Zgodnie z informacjami informatora, do PS Now na listopad trafią następujące tytuły:

  • Celeste
  • Mafia: Definitive Edition

Celeste to tytuł, który przez wielu graczy jest uznawany za jedną z najlepszych produkcji niezależnych ostatnich lat. To emocjonalna zręcznościówka, która szczyci się bardzo mocną historią.

Mafia: Definitive Edition to z kolei pozycja, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Remake pierwszej Mafii zebrał wysokie oceny i przypadł do gustu graczom. Jeśli lubicie gangsterskie klimaty, warto ograć.

Pamiętajcie, że to rzekomo tylko część ostatecznej oferty PS Now na listopad 2021. Dodatkowo dzięki wcześniejszemu ogłoszeniu Sony wiemy, że trafi do niej też Final Fantasy IX. Możliwe, że pojawią się też inne gry. Na razie trzeba poczekać na oficjalne ogłoszenie PlayStation, bowiem w sieci nie pojawił się żaden inny, wiarygodny przeciek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%