Deathverse - pani w sukience tańczy - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Deathverse to nowa gra na PS4 i PS5. Brutalne show z nagrodami będące w świecie Let It Die

Najnowsze State of Play rozpoczęło się nietypowo. Pokaz wystartował, a przed oczami graczy ukazało się Deathverse, czyli gra dziejąca się w tym w świecie Let It Die. Czymże jest nowy projekt deweloperów z SUPERTRICK GAMES?

Nie ukrywam, że w pierwszej chwili pomyślałem, że jest to jakaś nowa produkcja „fortnite’o-podobna”, aczkolwiek po przeczytaniu wpisu na stronie PlayStation Blog zacząłem wierzyć, że może być to coś, co skradnie moje serducho. Rzućcie okiem na te kilka świetnych kadrów z rozgrywki:

Akcja gry toczy się w świecie po wydarzeniach z gry Let It Die, gdzie gracze walczą o sławę w telewizyjnym reality show survivalowym Death Jamboree. Akcja programu toczy się w wirtualnym świecie znanym jako Deathverse, który został stworzony przez Yotsuyama Group jako ostateczne miejsce przeznaczenia dla ludzkich dusz.

– czytamy na PlayStation Blog

Każdy z graczy po wejściu do rozgrywki otrzyma towarzysza-drona o imieniu Wilson. Ten spełnia kilka funkcji, między innymi transformuje się w bronie krótkiego dystansu, tarcze, a także aktywuje specjalne zdolności. Całość wygląda jak nieco zmienione koncepcja znana z Hunger Games, ale bardziej pod kątem rozgrywek o innej dynamice niż w typowym battle royale.

Premiera Deathverse na wiosnę 2022 roku. Gra jest tworzona z myślą o PS5 i PS4 na silniku Unreal Engine.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%