PS Plus i doładowanie do PS Store -14%! Zgarnijcie promkę dzięki kodowi rabatowemu

Doładowanie PSN i logo PS Plus - eneba - PG
PS4 PS5

PS Plus na rok? Doładowanie PSN? A może po prostu masa gier w świetnych cenach? Tak się składa, że mamy kolejny kod rabatowy, który pozwoli Wam o wiele taniej zakupić wymienione dobra.

Uwaga – nasz specjalny kod rabatowy jest przewidziany tylko dla Czytelnikówa PlanetaGracza.pl oraz zadziała jedynie po przejściu na stronę Eneba przy pomocy poniższych linków. Jeśli z jakiegoś powodu strona nie będzie chciała przyjąć kodu, powtórzcie proces w trybie incognito lub wyczyśćcie pliki cookies.

Warto wspomnieć, że poniższa zniżka działa nie tylko z subskrypcją PS Plus na 12 miesięcy oraz doładowaniem konta PSN, ale także z pozostałą ofertą sklepu Eneba. Ceny podane w tym artykule obowiązują w momencie jego publikacji i mogą nieznacznie różnić się podczas dokonywania zakupów. Mimo to, powinna to być różnica maksymalnie kilkudziesięciu groszy. Wynika to ze zmieniającego się ciągle kursu Euro.

Pełną instrukcję skorzystania z rabatu znajdziecie przykładowo w tym miejscu. To dobra okazja, by zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych, które zawsze można przeznaczyć na coś innego, prawda?

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie