Doładowanie PSN i logo PS Plus - eneba - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PS Plus i doładowanie do PS Store -14%! Zgarnijcie promkę dzięki kodowi rabatowemu

PS Plus na rok? Doładowanie PSN? A może po prostu masa gier w świetnych cenach? Tak się składa, że mamy kolejny kod rabatowy, który pozwoli Wam o wiele taniej zakupić wymienione dobra.

Uwaga – nasz specjalny kod rabatowy jest przewidziany tylko dla Czytelnikówa PlanetaGracza.pl oraz zadziała jedynie po przejściu na stronę Eneba przy pomocy poniższych linków. Jeśli z jakiegoś powodu strona nie będzie chciała przyjąć kodu, powtórzcie proces w trybie incognito lub wyczyśćcie pliki cookies.

Warto wspomnieć, że poniższa zniżka działa nie tylko z subskrypcją PS Plus na 12 miesięcy oraz doładowaniem konta PSN, ale także z pozostałą ofertą sklepu Eneba. Ceny podane w tym artykule obowiązują w momencie jego publikacji i mogą nieznacznie różnić się podczas dokonywania zakupów. Mimo to, powinna to być różnica maksymalnie kilkudziesięciu groszy. Wynika to ze zmieniającego się ciągle kursu Euro.

Pełną instrukcję skorzystania z rabatu znajdziecie przykładowo w tym miejscu. To dobra okazja, by zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych, które zawsze można przeznaczyć na coś innego, prawda?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%