Doom Eternal dostał największą darmową aktualizację. Ogrom nowości w patchu 6.66

doom eternal aktualizacja (1)
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Doom Eternal dostał właśnie najnowszą aktualizację. Gracze dostali ją za darmo. id Software chwali się, że jest to największy, bezpłatny patch, jaki kiedykolwiek wydano do gry.

O „szatańskiej” aktualizacji 6.66 pisaliśmy nie tak dawno temu. Została właśnie oddana w ręce graczy.

Doom Eternal z „szatańską” aktualizacją

Twórcy z id Software chcieli, aby gracze mogli cieszyć się „największą, darmową aktualizacją w historii Doom Eternal”. Łatka oznaczone niezwykle wymownym numerem 6.66 wprowadza naprawdę sporo rzeczy, które powinny skłonić fanów do powrotu do unicestwiania piekielnych pomiotów.

Największym bodaj dodatkiem jest całkowicie nowy Tryb Hordy. Jest to klasyczny element z wielu produkcji, którego jednak w najnowszym Doomie zabrakło na premierę. W rozgrywce będziemy mierzyć się z coraz silniejszymi falami przeciwników, skupiając się na śrubowaniu rekordu.

Żeby jednak nie było tak łatwo, każdą rozgrywkę zaczynamy wyłącznie z shotgunem, choć w pełni ulepszonym. Nie mamy też możliwości zapisywania postępu w checkpointach, a całość opiera się na trzech życiach, jakie dostajemy na początek. Warto wspomnieć, że po każdej rundzie będziemy dostawać nowe wyposażenie.

W nowej łatce znajdziemy także kolejne Poziomy Mistrzowskie (Mars Core i The World Spear), w które zagramy, uprzednio odblokowując te mapy w kampanii. Mamy też poprawki do trybu BattleMode, który tym razem opatrzono numerem „2.0” mającym oznaczać, że zmiany są bardziej, niż wyłącznie kosmetyczne.

Łatka 6.66 dodała nowego demona do trybu BattleMode, wiele przedmiotów kosmetycznych i szereg ulepszeń. Na razie możemy cieszyć się na w wersjach na Xbox’y i konsole PlayStation oraz PC, a później trafi także na Switcha.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie