Twórcy God of War odpoczną od Kratosa? „Niezapowiedziany tytuł” w drodze

God of War Ragnarok - grafika
PS4 PS5

Santa Monica Studio z Kalifornii musi być aktualnie bardzo zajęte. Deweloperzy pracują nie tylko nad God of War Ragnarok. Nowa oferta pracy zdradza, że zmierza do nas „niezapowiedziany tytuł”.

Santa Monica jest obecnie oczkiem w głowie Sony. Niezwykle utalentowani deweloperzy zmienili formułę God of War, dostarczając wybitnie udany tytuł.

Nie tylko God of War?

Aktualnie wiemy, że jedno z czołowych studiów Sony pracuje nad God of War Ragnarok, czyli kolejną częścią nordyckiej sagi Kratosa i Atreusa. W trakcie, gdy twórcy dłubią nad tą pozycją, w Jetpack Interactive tworzy się port poprzedniej części na PC. Warto pamiętać, że Santa Monica Studios nie biorą bezpośrednio udziału w produkcji, a jedynie ją nadzorują.

Na ten moment nie znamy jednak dokładnych planów twórców. Sytuację nieco rozjaśnia najnowsze ogłoszenie o pracę na stanowisko „Senior Character Concept Artist”. Nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć wzmianki o nowej grze.

Poszukujemy doświadczonego Senior Character Concept Artist do pracy przy tworzeniu nowego, niezapowiedzianego jeszcze tytułu! Studio Santa Monica poszukuje doświadczonego artysty koncepcyjnego, który pomoże nam zwizualizować dynamiczne i wiarygodne postacie, które ustanowią poprzeczkę dla kreatywności i złożoności na konsoli PlayStation.

Oferta pracy w Santa Monica Studios

No dobra, wiele się z tego nie dowiedzieliśmy oprócz tego, że „niezapowiedziana gra” najpewniej jest jeszcze w fazie projektowej, czyli na bardzo wczesnym etapie. Zgaduję, że twórcy i tak nie mieliby jeszcze czego nam pokazać. Interesujące jednak wydaje się to, czy deweloperzy pracują nad kolejną częścią serii o Kratosie? A może to kompletnie nowy tytuł? No cóż, mam nadzieję, że niedługo po premierze GoW Ragnarok dowiemy się więcej na temat tajemniczego tytułu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie