God of War Ragnarok - grafika
0 komentarzy

Twórcy God of War odpoczną od Kratosa? „Niezapowiedziany tytuł” w drodze

Santa Monica Studio z Kalifornii musi być aktualnie bardzo zajęte. Deweloperzy pracują nie tylko nad God of War Ragnarok. Nowa oferta pracy zdradza, że zmierza do nas „niezapowiedziany tytuł”.

Santa Monica jest obecnie oczkiem w głowie Sony. Niezwykle utalentowani deweloperzy zmienili formułę God of War, dostarczając wybitnie udany tytuł.

Nie tylko God of War?

Aktualnie wiemy, że jedno z czołowych studiów Sony pracuje nad God of War Ragnarok, czyli kolejną częścią nordyckiej sagi Kratosa i Atreusa. W trakcie, gdy twórcy dłubią nad tą pozycją, w Jetpack Interactive tworzy się port poprzedniej części na PC. Warto pamiętać, że Santa Monica Studios nie biorą bezpośrednio udziału w produkcji, a jedynie ją nadzorują.

Na ten moment nie znamy jednak dokładnych planów twórców. Sytuację nieco rozjaśnia najnowsze ogłoszenie o pracę na stanowisko „Senior Character Concept Artist”. Nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć wzmianki o nowej grze.

Poszukujemy doświadczonego Senior Character Concept Artist do pracy przy tworzeniu nowego, niezapowiedzianego jeszcze tytułu! Studio Santa Monica poszukuje doświadczonego artysty koncepcyjnego, który pomoże nam zwizualizować dynamiczne i wiarygodne postacie, które ustanowią poprzeczkę dla kreatywności i złożoności na konsoli PlayStation.

Oferta pracy w Santa Monica Studios

No dobra, wiele się z tego nie dowiedzieliśmy oprócz tego, że „niezapowiedziana gra” najpewniej jest jeszcze w fazie projektowej, czyli na bardzo wczesnym etapie. Zgaduję, że twórcy i tak nie mieliby jeszcze czego nam pokazać. Interesujące jednak wydaje się to, czy deweloperzy pracują nad kolejną częścią serii o Kratosie? A może to kompletnie nowy tytuł? No cóż, mam nadzieję, że niedługo po premierze GoW Ragnarok dowiemy się więcej na temat tajemniczego tytułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%