Far Cry 6 - Anton Castillo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gracze Far Cry 6 dostają maile, w których antagonista się z nich nabija

Far Cry 6 to ogromna gra, która potrafi pochłonąć dziesiątki godzin przy samym przechodzeniu głównej fabuły. Niektórzy gracze nie mają jednak tyle czasu i porzucają tytuł. Nie umknęło to uwadze Ubisoftu.

W efekcie gracze zaczęli otrzymywać dziwne maile od wydawcy gry. Znajdują w nich wiadomość od głównego antagonisty, Antona Castillo, który wyśmiewa bierność yarańskich partyzantów i samej osoby grającej.

Powyższe wiadomości miały najpewniej rozbudzić zaangażowanie graczy i zachęcić ich do dalszego poznawania historii Far Cry 6. Przypuszczam jednak, że Ubisoft w sporej części przypadków osiągnie zupełnie odwrotny efekt. Nikt nie lubi otrzymywać spamu na swoją skrzynkę mailową.

Niemniej opisana sytuacja jest dość nietypowa. Oczywiście zdarza się, że gracze otrzymują wiadomości zachęcające do dalszej rozgrywki, ale bardzo rzadko ma to miejsce w przypadku tytułów przeznaczonych dla jednego gracza. Ubisoft, nie tędy droga.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%