Harry Potter z Lenny Face na twarzy, logo PS Plus na tle gier z PlayStation, piłkarz z FIFA 22 biegnie za piłką

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – PS Plus na rok za 159 zł, sprośny błąd w grze Harry Potter i „gorzki spór” między FIFA i EA

Z okazji Black Friday wiele polskich elektromarketów wprowadziło do swoich sklepów oferty na subskrypcję PS Plus na 12 miesięcy za 159-160 zł! Tak tanio od dawna nie było, więc szkoda byłoby przegapić tę świetną okazję.

W grze Harry Potter: Magic Awakened gracze odkryli niezwykle gorszący błąd. Z jakiegoś powodu damskie postacie w grze podczas otrzymywania obrażeń miały tak zwane „aheago” na twarzy, czyli często obecną w anime i mangach dla dorosłych minę widoczną zwykle podczas przeżywania orgazmu.

Ciąg dalszy konfliktu między FIFA i EA w sprawie dalszego korzystania z nazwy Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. Wygląda na to, że Elektronicy są gotowi na ewentualną zmianę i nie uważają, że mogłoby to negatywnie wpłynąć na sprzedaż ich produkcji. Te i pozostałe newsy znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%