Cyberpunk 2077 - V

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 może trafić do Xbox Game Pass. Oto dowód [AKTUALIZACJA]

Cyberpunk 2077 zadebiutował rok temu i sprzedał się dobrze. Najwyraźniej jednak twórcy gry chcą trafić do jeszcze większej grupy odbiorców – gra może pojawić się niedługo w Xbox Game Pass.

AKTUALIZACJA: Jeden z deweloperów potwierdził, że gra nie trafi do Game Passa.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji.

W sieci pojawił się materiał promujący udostępnienie przeznaczonej dla subskrybentów Game Passa Ultimate chmury xCloud na konsolach Xbox. Na materiale widzimy kilka gier, w tym Halo, Celeste, Wreckfest, Minecraft Dungeons i… Cyberpunka 2077. Wszystkie te gry łączy fakt, że były lub nadal są dostępne w ramach abonamentu Xbox Game Pass i wspierają rozgrywkę w chmurze. No, prawie wszystkie – wyjątkiem jest tytuł CD Projekt RED.

Może to wskazywać, że Cyberpunk 2077 trafi niedługo do subskrypcji Microsoftu. Gigantowi z Redmond zdarzało się w podobny sposób zajawiać inne gry, które miałyby trafić do Game Passa. Możliwe więc, że i Cyberpunk wkrótce zagości w usłudze i wesprze rozgrywkę w chmurze Xbox.

Nie jest to jednak nic pewnego. Możliwe, że gra trafiła do materiału przez pomyłkę i nie miała się pierwotnie w nim znaleźć. O tym, czy faktycznie pojawi się w usłudze Microsoftu przekonamy się dopiero za jakiś czas. Na razie traktujmy powyższe doniesienia jako ciekawostkę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%