Cyberpunk 2077 może trafić do Xbox Game Pass. Oto dowód [AKTUALIZACJA]

Cyberpunk 2077 - V
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Cyberpunk 2077 zadebiutował rok temu i sprzedał się dobrze. Najwyraźniej jednak twórcy gry chcą trafić do jeszcze większej grupy odbiorców – gra może pojawić się niedługo w Xbox Game Pass.

AKTUALIZACJA: Jeden z deweloperów potwierdził, że gra nie trafi do Game Passa.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji.

W sieci pojawił się materiał promujący udostępnienie przeznaczonej dla subskrybentów Game Passa Ultimate chmury xCloud na konsolach Xbox. Na materiale widzimy kilka gier, w tym Halo, Celeste, Wreckfest, Minecraft Dungeons i… Cyberpunka 2077. Wszystkie te gry łączy fakt, że były lub nadal są dostępne w ramach abonamentu Xbox Game Pass i wspierają rozgrywkę w chmurze. No, prawie wszystkie – wyjątkiem jest tytuł CD Projekt RED.

Może to wskazywać, że Cyberpunk 2077 trafi niedługo do subskrypcji Microsoftu. Gigantowi z Redmond zdarzało się w podobny sposób zajawiać inne gry, które miałyby trafić do Game Passa. Możliwe więc, że i Cyberpunk wkrótce zagości w usłudze i wesprze rozgrywkę w chmurze Xbox.

Nie jest to jednak nic pewnego. Możliwe, że gra trafiła do materiału przez pomyłkę i nie miała się pierwotnie w nim znaleźć. O tym, czy faktycznie pojawi się w usłudze Microsoftu przekonamy się dopiero za jakiś czas. Na razie traktujmy powyższe doniesienia jako ciekawostkę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie