Sifu - mistrz karate (stary) - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Jak umrzesz w tej grze, to się zestarzejesz. Premiera Sifu przyspieszona

W dobie przesunięć premier gracze mogą być przyzwyczajeni do tego, że wyczekiwane przez nich produkcje będą opóźniane. Choć i taka sytuacja spotkała Sifu, w tym przypadku gra zadebiutuje przed wcześniej zakładanym terminem.

Premiera Sifu odbędzie się 8 lutego 2022 roku, czyli o całe dwa tygodnie wcześniej. W tytule wcielicie się w wojownika posługującego się sztuką karate, któremu dosłownie nie wystarcza jedno życie, by wszystkiego się nauczyć. Rzućcie okiem na nowy zwiastun, który tłumaczy dokładnie działanie mechanik.

Trzeba przyznać, że deweloperzy ze Sloclap podeszli w naprawdę ciekawy sposób do tematu ginięcia w swojej grze. Za każdym razem, kiedy bohater zginie, zostaje nieco postarzony. Można w tym przypadku mówić o efekcie kuli śnieżnej, ponieważ z każdym zgonem bohaterowi będzie przebywać coraz to więcej lat. Oczywiście obowiązuje pełen limit, jednakże założenie tego systemu polega na tym, że postać jest bogatsza o każde doświadczenie ze swojego wcześniejszego wcielenia. Zostańcie mistrzem sztuk walki przed ostatecznym końcem.

Być może przegapiliście nasz ostatni news dotyczący omawianego tytułu. Znajdziecie w nim efektowny trailer, który pokazuje więcej scen walki. Wymieniony tekst znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%