Jak umrzesz w tej grze, to się zestarzejesz. Premiera Sifu przyspieszona

Sifu - mistrz karate (stary) - PG
PC PS4 PS5

W dobie przesunięć premier gracze mogą być przyzwyczajeni do tego, że wyczekiwane przez nich produkcje będą opóźniane. Choć i taka sytuacja spotkała Sifu, w tym przypadku gra zadebiutuje przed wcześniej zakładanym terminem.

Premiera Sifu odbędzie się 8 lutego 2022 roku, czyli o całe dwa tygodnie wcześniej. W tytule wcielicie się w wojownika posługującego się sztuką karate, któremu dosłownie nie wystarcza jedno życie, by wszystkiego się nauczyć. Rzućcie okiem na nowy zwiastun, który tłumaczy dokładnie działanie mechanik.

Trzeba przyznać, że deweloperzy ze Sloclap podeszli w naprawdę ciekawy sposób do tematu ginięcia w swojej grze. Za każdym razem, kiedy bohater zginie, zostaje nieco postarzony. Można w tym przypadku mówić o efekcie kuli śnieżnej, ponieważ z każdym zgonem bohaterowi będzie przebywać coraz to więcej lat. Oczywiście obowiązuje pełen limit, jednakże założenie tego systemu polega na tym, że postać jest bogatsza o każde doświadczenie ze swojego wcześniejszego wcielenia. Zostańcie mistrzem sztuk walki przed ostatecznym końcem.

Być może przegapiliście nasz ostatni news dotyczący omawianego tytułu. Znajdziecie w nim efektowny trailer, który pokazuje więcej scen walki. Wymieniony tekst znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie