luto zwiastun
0 komentarzy

Tagi:

Luto jak P.T. Wydostań się z domu, w którym nawet prześcieradła chcą Cię zabić

Psychologiczny survival horror Luto dostał kolejny zwiastun. Twórcy pokazują nam nie tylko metody, jakimi będą nas straszyć, ale też świetnie wyglądającą grafikę i animacje.

Choć wiedziałem co stanie się na koniec – i tak serce tąpnęło mi nieco mocniej.

Luto wygląda i straszy

Bardzo cieszy mnie, gdy twórcy gier potrafią nas przestraszyć. Przeszedłem w życiu tyle produkcji spod szyldu „horroru”, że niewiele nowych pomysłów wywołuje jakiekolwiek uczucia. Mimo wszystko trailer nadchodzącego Luto spowodował lekkie „zalęknienie”.

Pozycję zapowiedziano jeszcze wcześniej w tym roku, jednak twórcy wypuścili nowy trailer produkcji. Nie da się ukryć, że nowy survival horror mocno zainspirowany został osławionym kojimowskim P.T. – to kolejna pozycja z gatunku „wydostań się z domu, w którym wszystko chce cię zabić”. I wcale nie mam nic przeciw!

Na platformie Steam pojawia się również oficjalna karta pozycji. Opis zdradza, że twórcy będą chcieli wytężyć nasze zmysły.

Luto to pierwszoosobowy horror psychologiczny, w którym wcielisz się w osobę niemogącą opuścić własnego domu. Znalezienie sposobu na jego opuszczenie poprowadzi cię przez serię ścieżek, które będą wyzwaniem dla twoich zmysłów.

Opis gry na karcie Steam

Gra stawia na zaprezentowanie szeregu różnych fobii i dynamiczne, zmieniające się otoczenie. Warto też zwrócić uwagę na grafikę. Choć ta i tak prezentuje się naprawdę nieźle, szczególnie wrażenie robią animacje. Duch z prześcieradłem jeszcze nigdy nie wyglądał tak sugestywnie. Miejmy nadzieję, że Broken Bird Games zrobi dobry użytek z tej technologii! Gra wyjdzie w 2022 roku na PC i PS4 oraz PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%