Hunt: Showdown ulepszone na PS5 i Xbox Series. Gra zadziała znacznie lepiej

Hunt: Showdown - zrzut ekranu
PS5 Xbox Series Xbox Series S

Hunt: Showdown cechuje się między innymi bardzo klimatyczną i urodziwą grafiką, choć nie wszyscy mogli w pełni docenić stronę wizualną gry. Wszystko przez to, że gra na PS5 i Xbox Series działała w jedynie 30 fps. Właśnie się to zmieniło.

Nowa aktualizacja tytułu wprowadzi nowość, która ucieszy graczy spragnionych płynnej rozgrywki. Twórcy potwierdzili, że odblokowuje ona licznik klatek na sekundę, dzięki czemu produkcja może zadziałać w nawet 60 fps.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że gra nie zawsze utrzyma stałe 60 klatek na sekundę. Mogą zdarzyć się spadki płynności wyświetlanego obrazu, aczkolwiek nie powinny być one uporczywe. Jeśli jednak tak się stanie, zapewne w niedalekiej przyszłości ukaże się kolejna aktualizacja, dzięki której gra zadziała jeszcze lepiej.

Niestety, na zwiększeniu płynności rozgrywki ulepszenia się kończą. Crytek nie wprowadza żadnych poprawek grafiki ani nie zwiększa rozdzielczości. Być może kolejne usprawnienia oprawy pojawią się w nadchodzących miesiącach, choć w tej chwili nie jest to absolutnie nic pewnego.

Niedawno potwierdzono także, że Hunt: Showdown otrzyma swój własny serial zmierzający na platformę Binge – więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie