Sprawdźcie za darmo multiplayer w Call of Duty: Vanguard. Kilka dni grania na wszystkich platformach

Call of Duty Vanguard - walka między kontenerami - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Już jest! Niedawno ruszył darmowy weekend z trybem multiplayer do Call of Duty: Vanguard. Sprawdźcie, czy przypadnie Wam do gustu, a może zdecydujecie się zostać z produkcją na dłużej.

O darmowym weekendzie z Vanguardem mówiło się kilka dni temu, jednakże informacja na ten temat wyciekła w ramach błędu w samej grze. Od wczorajszego wieczora każdy z Was może sprawdzić za darmo tryb wieloosobowy. Okres próbny potrwa do 22 listopada, także idealnie na nadchodzący nadchodzący weekend.

Co ciekawe, jesteście w stanie skorzystać z tej okazji niezależnie od platformy. Darmowy weekend z Call of Duty Vanguard obejmuje zarówno PC, jak i konsole Xbox oraz PlayStation. Wejdźcie do PS Store/ Microsoft Store i wpiszcie w wyszukiwarce nazwę gry. Powinniście odnaleźć produkt z przypiskiem “Darmowy Dostęp do trybu Wieloosobowego”, który następnie musicie pobrać na dysk.

W przypadku grania na PC należy udać się do Battle Netu, gdzie na stronie karty produktu odnajdziecie informację o możliwości wypróbowania tytułu.

Mam złą wiadomość dla osób, które chciałyby sprawdzić w akcji kampanię dla jednego gracza lub tryb Zombies. Obecnie trwający okres próbny nie zawiera w sobie tych dwóch rodzajów rozgrywek, dlatego pozostaje Wam jedynie nacieszyć się multiplayerem.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie