Call of Duty Vanguard - walka między kontenerami - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Sprawdźcie za darmo multiplayer w Call of Duty: Vanguard. Kilka dni grania na wszystkich platformach

Już jest! Niedawno ruszył darmowy weekend z trybem multiplayer do Call of Duty: Vanguard. Sprawdźcie, czy przypadnie Wam do gustu, a może zdecydujecie się zostać z produkcją na dłużej.

O darmowym weekendzie z Vanguardem mówiło się kilka dni temu, jednakże informacja na ten temat wyciekła w ramach błędu w samej grze. Od wczorajszego wieczora każdy z Was może sprawdzić za darmo tryb wieloosobowy. Okres próbny potrwa do 22 listopada, także idealnie na nadchodzący nadchodzący weekend.

Co ciekawe, jesteście w stanie skorzystać z tej okazji niezależnie od platformy. Darmowy weekend z Call of Duty Vanguard obejmuje zarówno PC, jak i konsole Xbox oraz PlayStation. Wejdźcie do PS Store/ Microsoft Store i wpiszcie w wyszukiwarce nazwę gry. Powinniście odnaleźć produkt z przypiskiem „Darmowy Dostęp do trybu Wieloosobowego”, który następnie musicie pobrać na dysk.

W przypadku grania na PC należy udać się do Battle Netu, gdzie na stronie karty produktu odnajdziecie informację o możliwości wypróbowania tytułu.

Mam złą wiadomość dla osób, które chciałyby sprawdzić w akcji kampanię dla jednego gracza lub tryb Zombies. Obecnie trwający okres próbny nie zawiera w sobie tych dwóch rodzajów rozgrywek, dlatego pozostaje Wam jedynie nacieszyć się multiplayerem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%