Winamp - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Winamp oficjalnie powraca. Zapowiedziano zupełnie nową wersję

Oficjalnie zapowiedziano nową wersję Winamp. Kultowy program przejdzie sporą metamorfozę i zaoferuje nowe wcielenie klasycznego odtwarzacza.

Nie znamy daty premiery odświeżonego Winampa, ale twórcy potwierdzili, że są w trakcie przygotowywania odtwarzacza do debiutu.

Dzieje się coś wielkiego. Budujemy Winampa dla następnej generacji. Nie tylko zaktualizowany, ale całkowicie zremasterowany. Nowy Winamp połączy Cię z Twoją muzyką, gdziekolwiek jesteś. Przybliża Cię do artystów, których kochasz. Jest domem dla Twoich ulubionych podcastów muzycznych i stacji radiowych.

– czytamy na stronie twórców

Wkrótce ruszą też testy beta. Możecie zapisać się do nich przez stronę Winampa, choć o samej becie na razie wiadomo stosunkowo niewiele. Więcej konkretów najpewniej poznamy w nadchodzących tygodniach lub miesiącach.

Odtwarzacz jest obecny na rynku od 1997 roku i zgromadził łącznie 80 milionów aktywnych użytkowników. Do dziś cieszy się on sporym zainteresowaniem i jest chętnie wybierany przez miłośników słuchania muzyki. Zobaczymy, czy nowe wcielenie klasyka poradzi sobie z mocną konkurencją w postaci serwisów streamingowych, które oferują szybki i wygodny dostęp do muzyki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%