Aktualizacja Call of Duty: Vanguard wprowadza wyczekiwane „strzelbowe egzorcyzmy”

Call of Duty Vanguard - żołnierz strzela z karabinu - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Już jest! Nowa aktualizacja Call of Duty: Vanguard wylądowała na serwerach, a gracze doczekali się poprawienia masy błędów oraz zbalansowania wielu broni.

O „strzelbowych egzorcyzmach” pisałem kilka dni temu. Sledgehammer Games obiecało, że pilnie zajmie się sprawą shotgunów w swojej grze. Wszystko stało się z powodu pewnego gracza, który zdobył 25 fragów z wymienionej broni w jedynie 33 sekundy. Szybka reakcja ze strony twórców, a to się chwali.

W innych wartych uwag poprawek jest ta dotycząca trybu Search and Destroy, gdzie drużynie podkładającej bombę wyświetlała się informacja o jej późniejszym rozbrajaniu. Dawało to ogromną przewagę, ponieważ wiedziało się, kiedy należy reagować na poczynania przeciwników.

Aktualizacja Call of Duty: Vanguard pozbywa się także kilku błędów z trybu Zombies. Zdarzyło się Wam, że portal działał, choć nie powinien? To już przeszłość, a przynajmniej tak twierdzą deweloperzy. Niektórzy gracze mieli też problemy ze zdobyciem części osiągnięć, więc jeśli planowaliście zebrać wszystkie achievementy, polecam do tego wrócić.

Zmian jest znacznie więcej, więc dla ciekawskich linkuję do nich w tym miejscu. Logujcie się do gry i sprawdźcie, jak sprawują nowości wprowadzone w najnowszym patchu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie