Call of Duty Vanguard - żołnierz strzela z karabinu - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Aktualizacja Call of Duty: Vanguard wprowadza wyczekiwane „strzelbowe egzorcyzmy”

Już jest! Nowa aktualizacja Call of Duty: Vanguard wylądowała na serwerach, a gracze doczekali się poprawienia masy błędów oraz zbalansowania wielu broni.

O „strzelbowych egzorcyzmach” pisałem kilka dni temu. Sledgehammer Games obiecało, że pilnie zajmie się sprawą shotgunów w swojej grze. Wszystko stało się z powodu pewnego gracza, który zdobył 25 fragów z wymienionej broni w jedynie 33 sekundy. Szybka reakcja ze strony twórców, a to się chwali.

W innych wartych uwag poprawek jest ta dotycząca trybu Search and Destroy, gdzie drużynie podkładającej bombę wyświetlała się informacja o jej późniejszym rozbrajaniu. Dawało to ogromną przewagę, ponieważ wiedziało się, kiedy należy reagować na poczynania przeciwników.

Aktualizacja Call of Duty: Vanguard pozbywa się także kilku błędów z trybu Zombies. Zdarzyło się Wam, że portal działał, choć nie powinien? To już przeszłość, a przynajmniej tak twierdzą deweloperzy. Niektórzy gracze mieli też problemy ze zdobyciem części osiągnięć, więc jeśli planowaliście zebrać wszystkie achievementy, polecam do tego wrócić.

Zmian jest znacznie więcej, więc dla ciekawskich linkuję do nich w tym miejscu. Logujcie się do gry i sprawdźcie, jak sprawują nowości wprowadzone w najnowszym patchu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%