Battlefield 2042 - Hazard Zone - żołnierz w niebieskiej chustce (zbliżenie na głowę)

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Gracz Battlefield 2042 stworzył ogromną listę brakującej zawartości

Battlefield 2042 zdecydowanie nie jest najbardziej udaną premierą w historii serii. Wkurzony gracz stworzył listę rzeczy, których brakuje w grze.

Zestawienie zostało podzielone na kategorie, a w każdej z nich znalazło się wiele podpunktów. Użytkownik Jellyswim wskazał, czego zabrakło w grze oraz jakie elementy jego zdaniem doczekały się pogorszenia jakości względem poprzednich odsłon.

W przypadku podstawowej rozgrywki, zabrakło przede wszystkim kampanii fabularnej. Brakuje też wyszukiwarki serwerów (poza trybem Portal), jest mniej standardowych trybów rozgrywki (jak TDM), a i stałe lobby również gdzieś się zapodziały.

Jeśli chodzi o walkę piechoty, również zabrakło wielu elementów. Gracz punktuje brak możliwości nurkowania i min przeciwpiechotnych. Dodatkowo w grze jest mniej broni i wyposażenia, jeśli porównamy ich liczbę do starszych części cyklu.

Gracz wspomniał również o brakach w pojazdach. W grze nie uświadczymy żadnych łodzi, samych typów pojazdów jest niewiele, a i zabrakło paru funkcji, na przykład animacji wsiadania do i wysiadania z maszyn.

To tylko wierzchołek ogromnej listy, jaką przygotował gracz. Pełne zestawienie w języku angielskim znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%