Gracz Battlefield 2042 stworzył ogromną listę brakującej zawartości

Battlefield od współtwórcy Halo? EA kupiło nowe studio i zdradza plany
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Battlefield 2042 zdecydowanie nie jest najbardziej udaną premierą w historii serii. Wkurzony gracz stworzył listę rzeczy, których brakuje w grze.

Zestawienie zostało podzielone na kategorie, a w każdej z nich znalazło się wiele podpunktów. Użytkownik Jellyswim wskazał, czego zabrakło w grze oraz jakie elementy jego zdaniem doczekały się pogorszenia jakości względem poprzednich odsłon.

W przypadku podstawowej rozgrywki, zabrakło przede wszystkim kampanii fabularnej. Brakuje też wyszukiwarki serwerów (poza trybem Portal), jest mniej standardowych trybów rozgrywki (jak TDM), a i stałe lobby również gdzieś się zapodziały.

Jeśli chodzi o walkę piechoty, również zabrakło wielu elementów. Gracz punktuje brak możliwości nurkowania i min przeciwpiechotnych. Dodatkowo w grze jest mniej broni i wyposażenia, jeśli porównamy ich liczbę do starszych części cyklu.

Gracz wspomniał również o brakach w pojazdach. W grze nie uświadczymy żadnych łodzi, samych typów pojazdów jest niewiele, a i zabrakło paru funkcji, na przykład animacji wsiadania do i wysiadania z maszyn.

To tylko wierzchołek ogromnej listy, jaką przygotował gracz. Pełne zestawienie w języku angielskim znajdziecie poniżej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie