Myślisz o zakupie Humankind? Grę można od teraz sprawdzić za darmo

Humankind - grafika
PC

Humankind zadebiutowało w sierpniu bieżącego roku i przyciągnęło wielu fanów strategii. SEGA i Amplitude Studios ogłosiły, że z grą będzie można od teraz zapoznać się za darmo.

Wszystko za sprawą udostępnionej właśnie wersji demonstracyjnej. Możecie pobrać ją ze Steam i odpowiedni przycisk znajdziecie na karcie produktu pełnej wersji gry.

W ramach dema będzie nam dane ograć maksymalnie 100 tur. Dodatkowo w trakcie rozgrywki zapoznamy się z jedynie pierwszymi trzema erami: neolitem, starożytnością i epoką klasyczną. Niemniej taka liczba zawartości wystarczy, aby zapoznać się z podstawami rozgrywki i zadecydować o ewentualnym zakupie.

Wersja demo pozwala też na stworzenie swojego własnego awatara. Udostępniono również edytor map, które po stworzeniu możemy zamieścić w sieci do pobrania. Możemy więc sprawdzić wszystkie najważniejsze elementy tytułu poza trybem multiplayer.

Humankind jest moim zdaniem jedną z najlepszych strategii turowych ostatnich lat. W swojej recenzji pisałem, że jest to godny i mocny konkurent serii Sid Meier’s Civilization. Dalszy sukces tej gry zależy jednak od tego, jak będą wspierać je deweloperzy. Póki co aktualizacje pojawiają się regularnie, a w produkcji najpewniej znajdują się dodatki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie