Humankind - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Myślisz o zakupie Humankind? Grę można od teraz sprawdzić za darmo

Humankind zadebiutowało w sierpniu bieżącego roku i przyciągnęło wielu fanów strategii. SEGA i Amplitude Studios ogłosiły, że z grą będzie można od teraz zapoznać się za darmo.

Wszystko za sprawą udostępnionej właśnie wersji demonstracyjnej. Możecie pobrać ją ze Steam i odpowiedni przycisk znajdziecie na karcie produktu pełnej wersji gry.

W ramach dema będzie nam dane ograć maksymalnie 100 tur. Dodatkowo w trakcie rozgrywki zapoznamy się z jedynie pierwszymi trzema erami: neolitem, starożytnością i epoką klasyczną. Niemniej taka liczba zawartości wystarczy, aby zapoznać się z podstawami rozgrywki i zadecydować o ewentualnym zakupie.

Wersja demo pozwala też na stworzenie swojego własnego awatara. Udostępniono również edytor map, które po stworzeniu możemy zamieścić w sieci do pobrania. Możemy więc sprawdzić wszystkie najważniejsze elementy tytułu poza trybem multiplayer.

Humankind jest moim zdaniem jedną z najlepszych strategii turowych ostatnich lat. W swojej recenzji pisałem, że jest to godny i mocny konkurent serii Sid Meier’s Civilization. Dalszy sukces tej gry zależy jednak od tego, jak będą wspierać je deweloperzy. Póki co aktualizacje pojawiają się regularnie, a w produkcji najpewniej znajdują się dodatki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%