Szykujcie portfele. Jesienna wyprzedaż Steam już za rogiem

Wyprzedaż Steam - logo - Gaben - PG
PC

Jesienna wyprzedaż Steam zaczyna się już za moment. Szykujcie portfele, bo Valve znów będzie nam je opróżniać. Szykują się przeceny na tysiące gier.

Gaben bardzo chętnie pozbawia nas ciężko zarobionych pieniędzy za sprawą regularnych wyprzedaży na swojej platformie.

Jesienna wyprzedaż Steam już za parę dni

Nie da się ukryć, że wyprzedaże na Steam są tymi wydarzeniami, do których lepiej nieco się przygotować. Najlepiej jest upewnić się, że mamy na koncie nieco pieniędzy i wiedzieć, które gry interesują nas najbardziej. Dzięki temu nie będziemy musieli długo szukać najbardziej atrakcyjnych ofert.

Już wcześniej poznaliśmy daty trzech wyprzedaży na Steam do końca bieżącego roku. Platforma Valve przygotowywała dla nas wyprzedaż Halloweenową, jesienną oraz zimową. Ta pierwsza już za nami, tak więc będziemy mieć jeszcze co najmniej dwie okazje na zakup tańszych gier na PC.

Jesienna promocja na Steam ma rozpocząć się już za dosłownie parę dni, bo 24 listopada. Potrwa do 30 listopada, jednak w ciągu tych sześciu dni możemy bez problemu liczyć na szereg ciekawych ofert i być może innych atrakcji. Zgaduję, że pojawią się nowe elementy do profilów czy emotikony, na które możemy wymieniać nasze punkty zdobyte za zakup gier.

Polecam skorzystać z funkcji „listy życzeń” na Steam, dzięki czemu łatwiej będzie nam rozeznawać się we wszystkich okazjach. Z pewnością wrócimy do Was z najciekawszymi promocjami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie