PS Plus logo - black friday - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PS Plus na 12 miesięcy za 159 zł. Świetne oferty w polskich sklepach

Hej, gracze PlayStation! Takiej okazji dawno nie było. Możecie zgarnąć doładowanie PS Plus na rok za naprawdę niską cenę. Standardowo za subskrypcję na tyle miesięcy trzeba opłacić aż 240 zł.

Ta wyjątkowa akcja promocyjna jest związana z trwającym Black Friday. Trzeba przyznać, że dostęp do subskrypcji PlayStation w takiej cenie to spory rarytas. Poniżej zamieszczam linki do kilku polskich elektromarketów, gdzie znajdziecie kod aktywacyjny na PS Plus na 12 miesięcy za cenę od 159 do 160 zł:

Black Friday trwa nie tylko w wymienionych sklepach, ale także w PS Store. Specjalnie dla Was odnalazłem najciekawsze promocje na gry i dodatki, a ich spis odnajdziecie w tym miejscu. Pozycji jest masa, a można dorwać też kilka perełek wydanych w ostatnim czasie tylko na PS5. Oczywiście i tytuły na PS4 się znalazły, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

To jak? Planujecie się w coś obłowić z okazji Black Friday? Plusik? Nowe gry? Dajcie znać w komentarzach, a może komuś zasugerujecie ciekawy zakup.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%