PS Plus na 12 miesięcy za 159 zł. Świetne oferty w polskich sklepach

PS Plus Extra i Premium grudzień 2022
PS4 PS5

Hej, gracze PlayStation! Takiej okazji dawno nie było. Możecie zgarnąć doładowanie PS Plus na rok za naprawdę niską cenę. Standardowo za subskrypcję na tyle miesięcy trzeba opłacić aż 240 zł.

Ta wyjątkowa akcja promocyjna jest związana z trwającym Black Friday. Trzeba przyznać, że dostęp do subskrypcji PlayStation w takiej cenie to spory rarytas. Poniżej zamieszczam linki do kilku polskich elektromarketów, gdzie znajdziecie kod aktywacyjny na PS Plus na 12 miesięcy za cenę od 159 do 160 zł:

Black Friday trwa nie tylko w wymienionych sklepach, ale także w PS Store. Specjalnie dla Was odnalazłem najciekawsze promocje na gry i dodatki, a ich spis odnajdziecie w tym miejscu. Pozycji jest masa, a można dorwać też kilka perełek wydanych w ostatnim czasie tylko na PS5. Oczywiście i tytuły na PS4 się znalazły, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

To jak? Planujecie się w coś obłowić z okazji Black Friday? Plusik? Nowe gry? Dajcie znać w komentarzach, a może komuś zasugerujecie ciekawy zakup.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie