GTA VI na pierwszym obrazku w remasterze GTA Trilogy? Tak twierdzą fani

GTA VI - fanowska grafika
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

GTA VI może nieźle namieszać, ale otrzymujemy wyłącznie plotki na temat istnienia gry. Choć jest to raczej pewne, fani wszędzie doszukują się kolejnych poszlak.

“Szóstka” jest tak wyczekiwanym tytułem, że fani marki wszędzie go widzą.

GTA VI w GTA The Trilogy The Definitive Edition

Mamy kolejne “poszlaki” na temat powstawania nowej części GTA. No, a przynajmniej tak twierdzą uważni internauci.

Naprawdę jestem zdania, że niektórym GTA VI może śnić się po nocach i wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na tę grę. To, że powstaje, jest pewne. Na Reddicie pojawił się post uważnego internauty, który twierdzi, że znalazł pierwszy screenshot z Grand Theft Auto VI w odświeżonym wydaniu GTA The Trilogy.

W jednym z lokali w San Andreas możemy znaleźć ścianę, którą zdobią zdjęcia miejsc, gdzie zauważono UFO. Mamy tam bardzo małe obrazki o dość niskiej rozdzielczości z RDR2 i GTA V. Na jednym z nich widać jednak rzekomo lokację z nadchodzącej “szóstki”.

Wszystko dlatego, że specyficzny dom nie pojawił się w żadnej odsłonie serii. Fani uważają, że technologia użyta do wyrenderowania obrazka (w szczególności chmur) jest tą samą z RDR2. Niedawno jeden z pracowników Rockstar Games wstawił na Instagrama zdjęcie z wizyty w Miami. GTA VI ma rzekomo rozgrywać się w Vice City, czyli mieście na nim wzorowanym. Jeden z internautów natrafił na dom łudząco podobny do tego z obrazka z gry. W “prawdziwości” znajduje się w Boca Raton, Palm Beach County na Florydzie.

Brzmi to wszystko naprawdę świetnie, ale wydaje mi się, że można to co najwyżej traktować jako “urojenia” spragnionych nowej części GTA graczy. Przede wszystkim za remaster GTA Trilogy odpowiada inne studio, a nie Rockstar, wobec czego mało prawdopodobne jest, że deweloperzy mieliby dostęp do tego, nad czym dłubie R*. Poza tym “rzeczywisty” dom z Florydy może i jest podobny do tego z gry, ale… nie do końca. No cóż, czekamy na kolejne wieści w sprawie domniemanej kontynuacji Grand Theft Auto.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie