W FIFA 22 zdobędziecie piłkarza nowej generacji. Trwa specjalne wydarzenie

FIFA 22 Mbappe
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do FIFA 22 dodawani są kolejni piłkarze. Tym razem chodzi o wschodzące gwiazdy światowego futbolu. Co ciekawe, gracze otrzymają ich za darmo.

EA podtrzymuje zainteresowanie swoją legendarną serią, dodając do niej nową zawartość.

FIFA 22 ze wschodzącymi gwiazdami piłki nożnej

Najnowsza odsłona cenionej serii FIFA może okazać się tą ostatnią… pod taką nazwą. Zamieszanie z tą całą sprawą wskazuje, że powinniśmy cieszyć się grą, póki ta powstaje jeszcze na oficjalnej licencji. Kto wie, co przyniesie przyszłość?

Niemniej nowa część okazała się kolejnym sukcesem w dorobku EA Sports. Deweloperzy podtrzymują zainteresowanie swoim flagowym tytułem, rozdając dodatkową zawartość. Tym razem każdy gracz może liczyć na nowych piłkarzy jako wsparcie do trybu Ultimate Teams.

EA dumnie ogłasza, że możemy zdobyć “piłkarzy nowej generacji”. Chodzi tu o wschodzące nazwiska takie jak Kylian Mbappé, Eduardo Camavinga, Christian Pulisic, Jude Bellingham, Theo Hernández lub Phil Foden. Co należy zrobić? To akurat najprostsza czynność – wystarczy grać w grę pomiędzy 15 listopada 2021 roku a 14 stycznia 2022 roku. I… to tyle.

Wydarzenie obowiązuje dla niemal wszystkich graczy, czyli tych na PC, PS4, PS5, XOne, XSX i XSS. Problem w tym, że posiadacze edycji na Nintendo Switch mogą jedynie obejść się smakiem. Warto jednak dodać, że raz dobyty piłkarz pozostanie z nami aż do końca sezonu. W razie, gdybyśmy przeszli na nowszą generację sprzętu (np. z PS4 na PS5), zachowamy cały progres wraz z zawodnikiem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie