Promocje dnia – PS Plus na 12 miesięcy za 159 zł i promocje na gry, tańsze laptopy gamingowe oraz Black Friday w Media Markt

Promocje dnia 19 listopada
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Black Friday zbliża się wielkimi krokami, więc i my zbieramy dla Was najciekawsze i najbardziej opłacalne okazje. Dziś sporo przecenionych gier, ale mamy też trochę sprzętu.

Nie da się ukryć, że Black Friday to prawdziwe święto każdego, kto lubi zaoszczędzić.

PS Plus i wiele gier taniej

W RTV Euro AGD (jak i w wielu innych polskich elektrosklepach) rozpoczęły się przedwczesne obchody Black Friday. Polski sklep przygotował przeceny popularnych gier na konsole, ale chyba najciekawszą okazją wydaje się subskrypcja PS Plus na 12 miesięcy za 159 zł!

Okazje na laptopy w Media Expert

Z kolei Media Expert prezentuje dla Was świetne modele popularnych laptopów gamingowych. Znajdziemy tu popularne modele już od 3899 zł! Warto wspomnieć, że możemy tu liczyć na darmową dostawę, więc oszczędzamy dodatkowo.

Black Friday w Media Markt

Media Markt też dokłada coś od siebie. Z okazji nadchodzącego święta fanów tanich zakupów, możemy liczyć na sporo tańszych gier. Znajdziemu tu przeceny na gry na PS4 i PS5, a w tym Demon’s Souls Remake za 199 zł czy Returnal za 239 zł!

To nie wszystko. Poniżej kompletne zestawienie reszty ciekawych ofert. Wśród nich m.in. wyprzedaż w PS Store, tańsze doładowanie do sklepu PlayStation oraz przecena na Xbox Game Pass Ultimate:

Zapraszamy też do naszego działu „Promocje” po więcej świetnych okazji!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie