Elden Ring - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wydawca Elden Ring ma ambitny plan na grę. Przewiduje spory sukces

Wydawca Elden Ring potwierdził swoje plany wobec sprzedaży gry. Bandai Namco przewiduje, że tytuł będzie sporym sukcesem finansowym. Już teraz zreszta przyjął się ciepło wśród graczy.

Firma przewiduje, że gra sprzeda się w liczbie 4 milionów egzemplarzy do końca roku fiskalnego, a więc do końca marca 2022 roku. Premierę przewidziano na luty 2022 roku, więc tytuł musiałby sprzedać całkiem sporo kopii w ciągu miesiąca od premiery.

Jeśli chodzi o przyszłe główne tytuły, planujemy wydać Elden Ring w lutym 2022 roku. Gra zebrała spory poklask od branży i fanów gier, zdobywając liczne nagrody na europejskich imprezach jeszcze przed premierą, i oczekuje się, że do końca bieżącego roku fiskalnego sprzeda się w liczbie 4 milionów egzemplarzy.

– poinformowało Bandai Namco
Źródło cytatu: TwistedVoxel

Choć 4 miliony kopii to dość dużo, nie jest to nic nieosiągalnego. Poprzednia gra From Software, Sekiro: Shadows Die Twice, sprzedała się w liczbie 3.8 miliona egzemplarzy w ciągu czterech miesięcy od premiery. Elden Ring zdaje się cieszyć jeszcze większym rozgłosem wśród graczy i jest też bardziej przystępnym dla przeciętnego odbiorcy tytułem. Dodatkowo marketing produkcji sporo zyskuje dzięki współpracy From Software z Georgem R. R. Martinem, czyli twórcą słynnej Pieśni lodu i ognia, na której podstawie powstał serial Gra o Tron.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%