Marv z LEGO poparzył sobie twarz żelazkiem - Kevin sam w domu, logo PS Plus listopad 2021, Gaben bóg

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – trop gry z PS Plus listopad, Kevin sam w LEGO-domu i terminy wyprzedaży Steam

Już jutro ogłoszenie PS Plus na listopad 2021, a my wpadliśmy na trop gry, która może zostać jutro ogłoszona. Jeśli nasze przeczucia są słuszne, to posiadacze PS VR będą mogli nacieszyć się znanym wśród graczy Beat Saber.

W niektórych stacjach radiowych rozgrywa się już Last Christmas, a to oznacza, że sezon na klimat świąteczny jest już oficjalnie rozpoczęty. Oglądacie co roku Kevina samego w domu? Tak się składa, że LEGO zapowiedziało zestaw przedstawiający domostwo głównego bohatera. Jest piekielnie drogi!

Valve ogłosiło daty nadchodzących wyprzedaży na Steamie. Okazuje się, że w tym roku czekają Was jeszcze 3 takie wydarzenia. Sprawdźcie stan Waszych skarbonek i portfeli, a także gry, które macie na swojej liście życzeń.

Przeczytaliście już dzisiaj wszystko? Każdy nasz news z tego wtorku znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%