Shadow Warrior 3 - stwór z rogami ma zdziwioną twarz

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Shadow Warrior 3 zalicza opóźnienie. Na osłodę nowy trailer

Do końca roku zostały nieco ponad dwa miesiące, więc jest coraz mniej czasu na ogłaszanie opóźnień tegorocznych tytułów, prawda? Cóż, nie zmienia to faktu, że w kolejną produkcję nie będzie można zagrać w tym roku. Kto czekał na Shadow Warrior 3?

Dziś w sieci został udostępniony nowy trailer kontynuacji cyklu Mrocznego Wojownika. Jest niezwykle efektowny, a nawet zabawny. Niestety, ten jeden z najbardziej wyczekiwanych FPS-ów z kampanią dla jednego gracza pojawi się dopiero w 2022 roku. Kiedy dokładnie? To pozostaje na ten moment tajemnicą.

Na szczęście twórcy Shadow Warrior 3 zapowiedzieli w powyższym wideo, że data premiery ich najnowszego dzieła zostanie niebawem ogłoszona światu. Wraz z nią mamy wszyscy spodziewać się również wielu materiałów prezentujących nowości, nad którymi od dawna pracują deweloperzy.

W serii Shadow Warrior wielu graczy odnajduje sporo podobnych mechanik z cyklu DOOM. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ obie produkcje charakteryzują się niezwykle dynamiczną rozgrywką, masą broni palnej i rozmaitymi projektami przeciwników. Jeśli nie posiadacie poprzednich odsłon, być może natraficie na nie w promocyjnych cenach na platformie Steam podczas nadchodzących wyprzedaży. Więcej na ich temat przeczytacie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%