Shadow Warrior 3 zalicza opóźnienie. Na osłodę nowy trailer

Shadow Warrior 3 - stwór z rogami ma zdziwioną twarz
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do końca roku zostały nieco ponad dwa miesiące, więc jest coraz mniej czasu na ogłaszanie opóźnień tegorocznych tytułów, prawda? Cóż, nie zmienia to faktu, że w kolejną produkcję nie będzie można zagrać w tym roku. Kto czekał na Shadow Warrior 3?

Dziś w sieci został udostępniony nowy trailer kontynuacji cyklu Mrocznego Wojownika. Jest niezwykle efektowny, a nawet zabawny. Niestety, ten jeden z najbardziej wyczekiwanych FPS-ów z kampanią dla jednego gracza pojawi się dopiero w 2022 roku. Kiedy dokładnie? To pozostaje na ten moment tajemnicą.

Na szczęście twórcy Shadow Warrior 3 zapowiedzieli w powyższym wideo, że data premiery ich najnowszego dzieła zostanie niebawem ogłoszona światu. Wraz z nią mamy wszyscy spodziewać się również wielu materiałów prezentujących nowości, nad którymi od dawna pracują deweloperzy.

W serii Shadow Warrior wielu graczy odnajduje sporo podobnych mechanik z cyklu DOOM. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ obie produkcje charakteryzują się niezwykle dynamiczną rozgrywką, masą broni palnej i rozmaitymi projektami przeciwników. Jeśli nie posiadacie poprzednich odsłon, być może natraficie na nie w promocyjnych cenach na platformie Steam podczas nadchodzących wyprzedaży. Więcej na ich temat przeczytacie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie