Nintendo Switch OLED - zdjęcie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja Nintendo Switch już dostępna. Tym razem nie tylko poprawki

Aktualizacja Nintendo Switch 13.1.0 jest już dostępna do pobrania. Big N wprowadza w niej standardowe poprawki i istotną nowość.

Udoskonalenia skupiają się na poprawie działania konsoli i ogólnych wrażeń z jej użytkowania. Konkretów – jak na aktualizację konsoli Nintendo przystało – brakuje. Niemniej kwestią czasu jest, zanim dataminerzy dokopią się do konkretnej listy zmian, o które tym razem pokusiło się Big N. Nie spodziewałbym się jednak wielkich nowości.

Niedawno ogłoszono też, że subskrypcja NSO zyska dodatkowy próg. Dodaje on gry z Nintendo 64 oraz Sega Genesis, a niedługo wprowadzi też dodatek do Animal Crossing: New Horizons. Najnowszy patch do oprogramowania konsoli skupia się przede wszystkim na dodaniu wsparcia dla droższej wersji abonamentu.

Aktualizacja Nintendo Switch 13.1.0 wprowadza następujące zmiany i nowości:

  • Dodano wsparcie dla Nintendo Switch Online + Expansion Pack
  • Ogólne poprawki stabilności systemu, mające na celu poprawić wrażenia użytkownika

Jeśli macie Switcha, możecie już pobierać aktualizację na swoje konsole. Dostępny jest też już wspomniany nowy wariant abonamentu, który możecie kupić. Jego roczny koszt to dokładnie 170 złotych. Niestety, nie można zaopatrzyć się w miesięczną subskrypcję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%