Aktualizacja Nintendo Switch już dostępna. Tym razem nie tylko poprawki

Nintendo Switch OLED - zdjęcie - Aktualizacja Nintendo Switch 13.2.1
Switch

Aktualizacja Nintendo Switch 13.1.0 jest już dostępna do pobrania. Big N wprowadza w niej standardowe poprawki i istotną nowość.

Udoskonalenia skupiają się na poprawie działania konsoli i ogólnych wrażeń z jej użytkowania. Konkretów – jak na aktualizację konsoli Nintendo przystało – brakuje. Niemniej kwestią czasu jest, zanim dataminerzy dokopią się do konkretnej listy zmian, o które tym razem pokusiło się Big N. Nie spodziewałbym się jednak wielkich nowości.

Niedawno ogłoszono też, że subskrypcja NSO zyska dodatkowy próg. Dodaje on gry z Nintendo 64 oraz Sega Genesis, a niedługo wprowadzi też dodatek do Animal Crossing: New Horizons. Najnowszy patch do oprogramowania konsoli skupia się przede wszystkim na dodaniu wsparcia dla droższej wersji abonamentu.

Aktualizacja Nintendo Switch 13.1.0 wprowadza następujące zmiany i nowości:

  • Dodano wsparcie dla Nintendo Switch Online + Expansion Pack
  • Ogólne poprawki stabilności systemu, mające na celu poprawić wrażenia użytkownika

Jeśli macie Switcha, możecie już pobierać aktualizację na swoje konsole. Dostępny jest też już wspomniany nowy wariant abonamentu, który możecie kupić. Jego roczny koszt to dokładnie 170 złotych. Niestety, nie można zaopatrzyć się w miesięczną subskrypcję.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie