Wyprzedaż na Steam jeszcze w tym roku, a nawet trzy. Znamy konkretne terminy

Steam bije rekord za rekordem. Padł kolejny historyczny wynik
PC

Wyprzedaż na Steam to jeden z tych okresów w roku, kiedy to lepiej mieć trochę funduszy odłożonych w portfelu. Tak się składa, że Valve potwierdziło terminy trzech ostatnich tego typu wydarzeń.

Potwierdził się tym samym niedawny przeciek, o którym więcej mogliście przeczytać w tym miejscu. Valve samo na stronie Steamworks opublikowało daty nadchodzących wydarzeń, aby deweloperzy z całego świata mogli odpowiednio się do nich przygotować. Jak widać, pierwsza wyprzedaż Steam pojawi się w ciągu 2 dni.

  • Halloweenowa wyprzedaż: 28 października – 1 listopada
  • Jesienna wyprzedaż: 24 listopada – 30 listopada
  • Zimowa wyprzedaż: 22 grudnia 2021 – 5 stycznia 2022

Do końca roku pozostały łącznie 3 terminy, kiedy to użytkownicy sklepu wujka Gabena będą mogli poświęcić swoje pieniądze na nowe, cyfrowe nabytki.

Rekomenduję przed rozpoczęciem pierwszego z powyższych eventów zajrzeć na swoją listę życzeń i sprawdzić, czy na pewno wszystko macie tam pododawane. Ta specjalna lista pozwoli Wam otrzymać od razu powiadomienie, gdy któraś z tamtejszych pozycji zostanie przeceniona. To dobry sposób, by nie przegapić najlepszych okazji.

Sądząc po ostatnich wyprzedażach każdy z graczy może spodziewać się specjalnych, limitowanych czasowo kart do zebrania, a także nowych ozdób na do upiększania swoich profili.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie