Battlefield 2042 powinien mieć specjalną edycję z tym kontrolerem. Po prostu miazga

Battlefield 2042 - kontroler render - PG
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Pewien artysta wykonał niesamowity render 3D kontrolera Xbox nowej generacji, który swoją skórką nawiązuje do gry Battlefield 2042. Genialne połączenie kilku detali, które chciałbym zobaczyć w fizycznej formie.

Za poniższego „customa” odpowiedzialny jest artysta o pseudonimie POPeART_, którego niejedną pracę w formie np. gamepada lub skórki na konsolę można zakupić w internecie. Niedawno podzielił się na Twitterze poniższym projektem:

Przednia część kontrolera została pokryta specyficznym moro o ciemno-morskich barwach. Na samym środku u góry wyróżniają się charakterystyczne promienie światła, które rozciągają się w lewy dolny róg urządzenia. Miłym akcentem jest dostosowanie koloru logo Xbox. Warto wziąć pod uwagę jeszcze czerwony tył, gdzie również znajduje się logo Battlefield 2042. Wracając do przodu, z prawej strony też odnajdziecie nazwę gry, lecz zapisaną skrótem.

Na ten moment nie wiadomo, czy taki wariant trafi do sprzedaży. Na stronie TREZN, gdzie można zakupić twórczość artysty, brakuje modelu z powyższych grafik. Nie zdziwiłbym się, gdyby wszystko skończyło się jedynie na renderze ze względu na brak nabytej licencji od Electronic Arts. Szkoda, bo pewnie niejeden gracz (w tym ja) chciałby posiadać przynajmniej jedną taką sztukę w swojej kolekcji.

A Wam jak się podoba battlefieldowy pad? Może chcielibyście zaprojektować własny? Tak się składa, że macie taką możliwość. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie