Promocje dnia – tańsze gry i konsole, laptop z RTX 3060 za 4249 zł oraz rabat na słuchawki SteelSeries Arctis 5

promocje dnia 26 października
Newsy

W RTV Euro AGD wystartowała promocja Super Euro Days, w związku z czym przeceniono gry i konsole. Mamy też oferty na tańszy laptop gamingowy z RTX 3060 na pokładzie oraz świetne słuchawki.

W dzisiejszym zestawieniu promocji praktycznie każdy może znaleźć coś dla siebie. Mamy przecież tańsze konsole i gry, laptopa oraz świetne słuchawki, które powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy.

Tańsze gry i konsole

W RTV Euro AGD trwa promocja Super Euro Days. W związku z tym na promocji znajdziemy szereg ciekawego sprzętu i akcesoriów. Najciekawsze oferty zebraliśmy dla Was w linku poniżej. Znajdziecie tam m.in. tańsze Until Dawn na PS4, konsole Xbox Series S i X.

Laptop gamingowy z RTX 3060

Dziś coś dla tych, którzy chcą odpalić bez problemu nowe gry, ale też pozostać elastycznymi i nie „uwiązywać się” do sprzętu stacjonarnego. Gigabyte G5 KC za 4249 zł to niezły sprzęt w naprawdę niezłej cenie.

Słuchawki SteelSeries Arctis 5 za 349 zł

Tutaj moja personalna perełka. SteelSeries od zawsze znane jest ze swoich genialnych zestawów słuchawkowych, a Arctis 5 jest swego rodzaju magnum opus firmy. Dziś znajdziecie je taniej o 100 złotych.

Poniżej reszta ciekawych ofert – m.in. laptopty gamingowe, promocje na gry i preorder GTA The Trilogy The Definitive Edition:

To na dzisiaj wszystko. Pamiętajcie, aby obserwować nasz dział „Promocje„, któremu zawdzięczamy znajdywanie najciekawszych okazji dnia!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie