Pierwszy zwiastun Black Friday. Bruce Campbell w komediowym horrorze o sprzedawcach

black friday zwiastun (1)
Filmy i seriale

Black Friday wygląda tandetnie i dokładnie takie miało być. Najnowszy horror komediowy zachęca ciekawym tematem i legendarnym aktorem w drugoplanowej roli.

Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, czym jest „Czarny piątek”. Dla jednych to najciekawsze promocje w roku, a dla innych – prawdziwy koszmar i zgroza.

Sprzedawcy nie mają lekko w Black Friday

„Czarny piątek” jest tym dniem, w którego trakcie szczególnie gracze mogą liczyć na dosłowne zasypanie różnymi promocjami – od sprzętu i konsol, po części, peryferia, a nawet gry wideo. Szkoda jednak, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo dzień promocji męczy sprzedawców. I to właśnie o tym jest najnowszy film o tytule Black Friday.

Obraz opowie o dniu, na który czekają wszyscy łowcy promocji, ale z perspektywy sprzedawców w sklepie z zabawkami. Pech chciał, że głodni zniżek ludzie przemienili się także w głodne krwi potwory. Jak to w klasycznych komediowych horrorach bywa – ocaleni muszą postarać się przetrwać najdłużej, jak potrafią i nie dać się zeżreć.

Na czele zespołu pracowników stoi jednak nie kto inny jak sam Bruce Campbell! Legendarny aktor kina grozy kojarzony jest przede wszystkim za sprawą swojej roli Asha Williamsa z serii Martwe Zło. Przypomnijmy tym samym, że powstaje gra na podstawie kultowych filmów gore, w której Campbell ponownie wcieli się w łowcę demonów.

Black Friday zaliczy premierę 19 listopada, jednak nie wiemy, jak wygląda sprawa z dystrybucją w Polsce.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie