Battlefield 2042 - grafika ze zwiastuna

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Battlefield 2042 na wybuchowym zwiastunie. Gra spotkała się z krytyką

W sieci pojawił się nowy zwiastun Battlefield 2042. Widzimy na nim to, do czego przyzwyczaiła nas seria: wielkie bitwy, wybuchy i żołnierzy wykonujących „sztuczki” na polu bitwy.

Postacie ze zwiastuna ostrzeliwują wrogów z dachu pojazdu, niszczą myśliwiec przy użyciu granatu i wysadzają helikopter wpadając na niego samochodem z podczepionymi materiałami wybuchowymi. Battlefield pełną parą, nieprawdaż?

Sam trailer prezentuje się naprawdę nieźle. Choć przypuszczam, że wielu fanów wolałoby rzucić okiem na materiały z rozgrywki z nowych map lub z trybu Portal. Niemniej nie samym gameplay’em człowiek żyje.

W komentarzach pod materiałem rozpętała się też niemała burza. Gracze narzekają na (zdaniem niektórych) przesadzoną ilość żartów w zwiastunie, system specjalistów oraz fakt, że twórcy pokazują tylko parę map na krzyż. Dodatkowo wiele osób krytykuje samą rozgrywkę wspominając o problemach wersji beta. W chwili publikacji tego artykułu, trailer ma na platformie YouTube prawie tyle samo ocen pozytywnych, co negatywnych.

Jeśli czekacie na Battlefield 2042, koniecznie rzućcie okiem na pokaz nowych specjalistów. Gameplay z ich prezentacją znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%