Kontroler do Xbox

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Xbox miał zgarnąć kolejną wielką grę ekskluzywną. Nie chodzi tylko o Game Passa

Xbox ostatnio zaklepuje całą masę większych i mniejszych gier i nie zamierza przestać. Doniesienia wskazują, że gigant z Redmond zyskał kolejną, cenną umowę.

Twierdzi tak znana informatorka, Millie A. Słyszała ona od kilku źródeł, że Microsoft zgarnął kolejną grę ekskluzywną. Ma to być jednak duża produkcja, która mocno podekscytowała osoby związane ze sprawą. Póki co nie pojawiły się konkretne nazwy studiów czy nawet tytuł samej gry.

Kilka osób wspomniało mi, że Xbox zapewnił sobie jakiś rodzaj wyłączności na duży tytuł od zewnętrznego studia. (Nie tylko na premierę w Game Pass).
Określenia „zachwycony” i „podekscytowany” są używane przy opisywaniu wszystkich zaangażowanych stron.

Napisała Millie A na Twitterze

Powyższa wieść wskazuje, że najpewniej chodzi o bardzo wyczekiwany i/lub produkowany przez bardzo dobrze znane studio tytuł. Jeśli plotka nie została celowo podkręcona, zapowiada się, że Microsoft znów szykuje ogromną niespodziankę dla swoich fanów. Przejmowanie studiów to jedno, ale jednak dla graczy najważniejsza są właśnie same gry.

Niemniej pamiętajmy też, że to nadal tylko plotka. Choć rzekomo podobne informacje pochodzą z paru źródeł, należy do całej sprawy podchodzić z dystansem. Millie A cieszy się dobrą reputację, ale każdy może się pomylić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%