Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cosplay Cerys

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 czy sesja zdjęciowa? Zobaczcie niesamowity cosplay Cerys

Wiedźmin 3: Dziki Gon posiada masę świetnie napisanych postaci, które znajdują swoich fanów. Jedną z takich bohaterek jest Cerys związana z misjami na Skellige. Zobaczcie fenomenalny cosplay w wykonaniu modelki.

W sesji zdjęciowej wzięła udział cosplayerka, którą w sieci odnajdziecie pod nickiem nix_cosplays. Za zdjęcia odpowiedzialna jest fotografka skrywająca się za pseudonimem aerlis_photos. Jak możecie zaobserwować poniżej, duet świetnie sobie poradził i wykazał, że ich talent to niezwykle wysoki poziom.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cerys Cosplay
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cerys Cosplay_04
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cerys Cosplay_03
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cerys Cosplay_02
wiedzmin-3-dziki-gon-cerys-cosplay_01.jpg
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cerys Cosplay_07
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cerys Cosplay_06
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cerys Cosplay_05
Źródło: Reddit

Szczególnie warto zwrócić uwagę na pierwszą fotografię, która została zestawiona z kadrem z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Widać tam idealnie, jak dobrze odwzorowano wizerunek Cerys. Podziw budzi u mnie również reszta kostiumu, który wygląda bardzo wiarygodnie. Nawet twierdzę, że wykonano przy nim kawał kapitalnej roboty.

Spodobała mi się także sceneria z powyższych fotografii. Wygląda jak różnorodny teren wspomnianego wcześniej Skellige, czyli rodzinnych terenów Cerys. Miłym akcentem jest korona, która świadczy o tym, że została już wybrana na królową.

A Wam jak się podoba dzisiejszy cosplay? Również przypadł Wam do gustu? Zachęcam do dyskusji w komentarzach.

Polecam zajrzeć do pozostałych tekstów poświęconych niesamowitym kreacjom ze świata popkultury. Znajdziecie je wszystkie w tym miejscu. Jestem pewien, że niejednokrotnie natraficie tam na coś, co Was zainteresuje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%