Gracz Dark Souls 3 przeszedł grę używając tylko jednego przycisku

Dark Souls 3 - rycerz z X w hełmie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Znany streamer, Rudeism, ukończył Dark Souls 3 używając tylko jednego przycisku. Kosztowało go to wiele godzin trudnej rozgrywki.

Jeśli zastanawiacie się, jak to możliwe, już spieszę z odpowiedzią. Rudeism przypisał wybrane ruchy do znaków z alfabetu Morse’a. W efekcie mógł sterować swoją postacią przy użyciu jednego przycisku i nie było to przesadnie skomplikowane. Oczywiście wcześniej musiał wykuć wszystkie przypisane przez siebie komendy na blachę.

To trudne zadanie wymagało wciśnięcia jednego przycisku aż 258 250 razy. Co więcej, Rudeism nie zamierza poprzestać na ukończeniu samej gry i wkrótce zabiera się za dodatki do Dark Souls 3.

Streamer chce pokazać tym samym, że choć tak trudne tytuły jak te od From Software da się ukończyć nawet najbardziej nietypowym narzędziem, nie oznacza to, że nie przydałyby się im ustawienia poziomu trudności. Jak wspomniał sam Rudeism, możliwość zmiany poziomu trudności to też opcja dostępności, która przyda się graczom z niepełnosprawnościami. Wyjątkowe osiągnięcie streamera służy więc słusznej sprawie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie