PS Plus na listopad 2021. Trop odnośnie jednej gry i moja lista życzeń

PS Plus listopad 2021
PS4 PS5

Zbliżamy się do ujawnienia PS Plus na listopad 2021. Wpadliśmy na pewną wskazówkę dotyczącą oferty, a dodatkowo prezentuję swoją listę gier, które chciałbym zobaczyć w listopadowym zestawie.

W poniższym zestawieniu znajdziecie tylko jedną grę, która trafi na PS VR, choć w Plusie pojawią się trzy takie tytuły.

Beat Saber w PS Plus na listopad 2021?

Zacznijmy od produkcji, która ma dużą szansę na pojawienie się w tegorocznej ofercie. Beat Saber właśnie otrzymało ważną aktualizację, która wprowadza do gry tryb multiplayer. Do grania online jest wymagany abonament PS Plus, a taka okazja to idealny moment, aby udostępnić ten tytuł w ramach subskrypcji PlayStation. Twórcy zarabiają głównie na paczkach z dodatkowymi utworami, więc i tak wyszliby na tym całkiem dobrze. Oczywiście to tylko gdybanie podparte jednym solidnym argumentem – nic jeszcze nie jest pewne.

Visage

Drugim tytułem, który chciałbym zgarnąć w Plusie jest Visage. To odrobinkę niszowy, ale rzekomo szalenie dobry i – co najważniejsze – autentycznie straszny horror. Produkcja ta zbiera bardzo przychylne oceny, a Halloween tuż za rogiem. Nie obraziłbym się, gdyby pozycja ta trafiła do Plusa.

Borderlands 3

Trzecie Borderlands co rusz ląduje na wyprzedażach, a pudełkowe wydanie gry da się kupić za kilkadziesiąt złotych. Do gry trafiło już sporo dodatkowej, płatnej zawartości, więc – podobnie jak w przypadku Beat Saber – twórcy mogliby sporo zyskać na obecności gry w Plusie. No i nie ma co ukrywać, Borderlands 3 to jednak bardzo dobra gra.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Niedawno do graczy trafiła nowa odsłona The Dark Pictures Anthology i zebrała bardzo przychylne oceny. Rozdanie Little Hope w Plusie mogłoby napędzić sprzedaż najnowszej części, a i gracze byliby zadowoleni. Horrory od Supermassive to dobre produkcje – w sam raz na okolice Halloween.


Pamiętajcie, że wymienione wyżej gry to tytuły, które chciałbym zobaczyć w ofercie. Wyjątkiem jest Beat Saber, który po prostu może trafić do zestawu PS Plus na listopad 2021 i jest ku temu dobra przesłanka. Ostateczna oferta zostanie ujawniona 27 października.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie