Kevin sam w domu w wydaniu LEGO. Ogromny zestaw za ogromną cenę

Kevin sam w domu - zestaw LEGO - Kevin czai się na oprycha, który chce mu wejść do domu
Filmy i seriale

Powoli rozpoczyna się ten okres w roku, gdy na półkach sklepowych pojawiają się świąteczne dekoracje, a w telewizji reklamowana jest masa zabawek. A co powiecie na zestaw LEGO na podstawie kultowego filmu Kevin sam w domu?

Zestaw o numerze katalogowym 21330 przedstawia dom Kevina McCallistera, czyli chłopaka będącego co roku na ekranach wielu telewizorów podczas Świąt Bożego Narodzenia. W jego skład wchodzi sama posiadłość, samochód kojarzonych przez wszystkich oprychów oraz domek na drzewie i garść akcesoriów. W pudełku znajdziecie też 5 minifigurek, w tym samego Kevina, Harry’ego i Marva, pana Marley’a i mamę głównego bohatera o imieniu Kate.

Rzućcie okiem na garść fotografii. Zobaczcie, o ilu kultowych scenkach pomyślano:

Kevin sam w domu - zestaw lego od przodu
Kevin sam w domu - zestaw lego otwarty
Kevin sam w domu - oprych przypala sobie twarz żelazkiem
zestaw LEGO - Kevin zrzuca na oprychów przeszkodę i pająka
zestaw LEGO - Harry i Marv z łomami stoją obok swojego samochodu
zestaw LEGO, Kevin je lody na kanapie
samochód oprychów z LEGO
pokój z pizzą i urcuhomionym telewizorem
Źródło: lego.com/pl

Całość składa się z 3955 elementów, a rozmiary konstrukcji po złożeniu wynoszą 27 cm x 34 cm x 37 cm. Robi to ogromne wrażenie, ale i cena jest równie spora. Za taką przyjemność przyjdzie zapłacić katalogowo 1099,99 zł. Premiera zestawu na podstawie filmu Kevin sam w domu odbędzie się 1 listopada 2021 roku. Będzie to produkt czasowo ekskluzywny dla sklepu internetowego LEGO i dla LEGO Store’ów, których na ten moment w Polsce są dwa w Warszawie, a trzeci 28 października będzie miał swoje otwarcie we Wrocławiu. Zestaw powinien po około 2-3 miesiącach trafić do szerszej dystrybucji, gdzie powinien kosztować już nieco mniej.

Dla wielu osób „Kevin” jest po prostu nierozłącznym elementem świąt. Nie dziwi mnie, że w końcu zdecydowano się na taki zestaw. Ten bez wątpienia powinien przypaść wielu osobom do gustu. Niestety, podobnych słów nie widuję, kiedy czytam opinie ludzi po obejrzeniu ostatniego trailera „nowego Kevina”. A Wy już go widzieliście? Znajdziecie go w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie